Školený personál se postará o každý detailHotel Noem Arch se nachází v centru Brna, ale zároveň na dosah dálnic a výpadovek, takže se při příjezdu zaručeně neztratíte. Již při vstupu do hotelu na vás dýchne moderní design. Ladění celého hotelu do modrých barev v kombinaci se světlými odstíny vás nenechá na pochybách, že jste na lodi. Hotel Noem Arch má skutečně působit dojmem zakotveného korábu a to nejen vybavením, ale i službami. Kde jinde máte možnost si ukázat prstem do akvária a nechat si vylovit vámi vybraného humra ke slavnostní večeři, nebo si vyzkoušet slavnostní menu, které se podávalo v první, nebo druhé třídě na Titaniku?

Ve svatební den vás čeká wellness a kapitánská kajuta

Hotel zařizuje všechno od výzdoby, přes svatební dort, po cateringStejně jako na palubě lodi, i zde platí, že kajuty nejvyšší třídy jsou ve vrchním patře. Tam se vypravíte i vy, protože ke svatbě organizované v Noem Arch dostanete kapitánskou kajutu zdarma. K dispozici vám bude již od rána, abyste se ve svůj velký den mohla nechat patřičně hýčkat. Jistě oceníte například možnost uvolnit se před svatbou ve wellness a užít si svatební ráno ve vířivce, v sauně, nebo při masáži. A když se poté necháte nalíčit profesionální vizážistkou a konečně oblečete své svatební šaty, nechoďte nikam daleko – svatební obřad je totiž možné zařídit přímo v prostorách hotelu, nebo na jeho letní terase. Hotel navíc zařizuje všechno od výzdoby, přes svatební dort, po catering, takže vaše svatební přípravy budou omezeny na výběr prstýnků a svatebních šatů. O vše ostatní se postará milý školený personál.

Hotel je vhodný pro soukromou událost i svatbu roku

Na svatbu můžete využít pouze restauraci, nebo také celý hotelProstory hotelu jsou naprosto variabilní a vhodné jak pro svatbu ve velkém stylu, kdy není problém si zarezervovat celý hotel, tak pouze pro malou hostinu v Restauraci NOEM ARCH, nebo jakékoliv jiné část hotelu samostatně – v případě, že je vaším snem spíše svatba v okruhu vašich nejbližších. Ve spodní části hotelu se nachází Coctail bar Podpalubí, což je ideální místo k odpočinku, nebo k uspořádání malé party. Během svatby je možné v tomto prostoru dohodnout například barmanskou show, nebo jiné povyražení pro hosty. Tuto část lze také využít jako oddělený kuřácký prostor, protože ostatní části hotelu jsou nekuřácké.

Prostor k tanci i ke klidnému posezení

Pan šéfkuchař se postará o svatební menu podle vašeho přáníO patro výš se nachází největší prostory hotelu – Markétin Sál Arnošta Lustiga. Tato část hotelu se využívá nejen při větších akcích, jako jsou konference, plesy, nebo školení, ale i vaše svatba v těchto prosklených prostorách bude nezapomenutelná. Samozřejmostí je například výzdoba sálu podle vašich představ, nebo možnost přípravy stylového rautu přímo od pana šéfkuchaře. A pokud si chcete odpočinout od tance, v klidu probrat průběh svatby, nebo si celou událost prohlédnout pořádně zvrchu, využijte Sky Lounge – světlou prosklenou plošinu v prvním patře.

Místo pro moderní svatbu s dotekem luxusu

Nechte se ve svůj svatební den hýčkatDesign hotel Noem Arch je tedy ideální volbou, nejen pokud se rozhodnete pro námořní, mořskou, nebo tropickou svatební tématiku, ale i pokud máte slabost pro vzdušné prostory plné světla a stylových doplňků. V tomto krásném prostředí si užijete váš svatební den s veškerou péčí.

Design hotel a restaurace Noem Arch
Tel.: +420 541 216 160
E-mail: info@noemarch.cz
Web: www.noemarch.cz