Srdečně Vás zveme na čtvrtý ročník velkolepé Svatební SHOW Brno 2014 . Exkluzivní svatební veletrh pořádá svatební agentura Naïve, s.r.o.

Přehlídka svatebních šatů na svatebním veletrhu.

Svatební veletrh v Brně u Vaňkovky

Již 25. – 26. ledna 2014 se můžete přijít inspirovat a vychutnat si svatební atmosféru do brněnské Wannieck Gallery. Vystavovatelé Vám zde nabídnou vše, co potřebujete pro vaši dokonalou svatbu. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky a bižuterii. Ale také foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make-up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu. Prohlédnete si místa pro svatební obřad a hostinu a dostanete tipy na zábavu – to vše pod jednou střechou.

Hlasujte pro Svatební kytici roku

Součástí Svatební SHOW bude tentokrát i 4. ročník soutěže Svatební kytice roku 2014, která je určena všem profesionálním floristům a studentům odborných zahradnických škol. Součástí soutěže bude i přehlídka soutěžních kytic. Stejně jako v předchozích letech se můžete těšit i na bohatý doprovodný program a jedinečnou příležitost zúčastnit se soutěže o SVATBU ZDARMA od svatební agentury NAÏVE, jejíž finále se uskuteční přímo v průběhu veletrhu.

Svatební show ve Vanieczech gallery v Brně u Vaňkovvky.

Svatební tombola a celá řada soutěží o svatební služby a produkty

Ve spolupráci s vystavujícími firmami vás čeká také bohatá svatební tombola, kde můžete vyhrát spoustu zajímavých cen. Výtěžek z tomboly bude věnován nadačnímu fondu. Nenechte si proto ujít příležitost a přijďte se podívat na největší brněnský svatební veletrh do Wannieck Gallery již 25. – 26. ledna 2014. Vstupenka stojí 100 Kč a zahrnuje vstup do veškerých prostor veletrhu, na soutěž Svatební kytice roku 2014, přehlídku extravagantních květinových účesů i bohatý doprovodný program a to na oba dva dny veletrhu. Také obdržíte tištěného průvodce s popisy všech vystavovatelů a partnerů.

A jako třešnička na dortu poslední informace: tentokrát se zúčastní i náš magazín, který se letos stal jedním z mediálních partnerů tohoto veletrhu. Přijďte nás pozdravit a probrat poslední trendy, nebo nám sdělit Vaše názory na naši práci 🙂

Na veletrhu uvidíte nejnovější svatební trendy pro obřad i hostinu. Více informací naleznete na www.svatebnishow.cz. Těšíme se na Vás!