dortik-14mZnáte to, snažíte se do puntíku naplánovat blížící se akci a postupně si ji představujete přesně tak, jak by měla vypadat od začátku až do konce. Svoje plány si sepisujete na papír a snažíte se na nic nezapomenout. U svatby to platí dvojnásob. Do popředí jdou ty nejdůležitější věci jako jsou svatební šaty, počet hostů, místo a poté se plánují ty drobnosti, které celý slavnostní akt spojí v něco nezapomenutelného. A úplně na konci Vás napadne, že byste se měli hostům nějak odměnit a dát jim drobnost za to, že tam s Vámi byli a tu slávu s Vámi oslavili. A to znamená jediné. Výslužky!

dortik-02m

Svatební výslužky, tradice, na kterou se nezapomíná

Výslužky jsou jednou ze svatebních tradic, kdy novomanželé na konci svatby rozdají hostům malé balíčky. V balíčku se tradičně dává kousek dortu, cukroví nebo svatební koláčky. Nesmíme také zapomenout na kolegy v práci nebo sousedy (tedy jen v případě, že máte se sousedy dobré vztahy), které výslužka určitě také potěší.

dortik-04m

Bílé krabičky jsou pasé, na výslužky jedině stylové trojhránky

Pokud chcete na svatbě vyniknout a darovat výslužku v originální krabičce, máme pro Vás skvělý tip na tyto trendy papírové krabičky ve tvaru kousku dortu. Navíc si můžete pohrát i s jejich výzdobou a krabičky doplnit stuhou nebo mašlí. Pryč jsou doby bílých čtvercových krabiček, z těchto „dortových kousků“ se dá poskládat i efektní 6-ti patrový dort se 76 výslužkami, který ozvláštní místnost a vryje se do paměti všem svatebním hostům. „Wau“ efekt zaručen!

dortik-19m

Koláčky i svatební cukroví patří do výslužkových krabiček

Fantazii se meze nekladou a svůj výslužkový dort si můžete dozdobit přesně tak, aby perfektně ladil do konceptu Vaší svatby. Naplnit krabičku můžete například kouskem dortu, 20-ti svatebními koláčky či různým svatebním cukrovím. Co myslíte, není to skvělý nápad, jak udělat z tradiční výslužky netradiční a originální výslužku?

dortiky-21m

Kde se dají tyto krabičky koupit?

To bychom nebyly my, kdybychom Vám jen básnily o krabičkách. Jelikož jsme z nich nadšené, máme pro Vás odkaz, na kterém si tyto dortové krabičky můžete objednat. Stačí kliknout na následující obrázek.

banner-vysluzky-600x190-1414165347.jpg