Luxusní zásnubní prsten s velkým diamantem na bodláku. Dodalo online zlatnictví Eppi.

Jaro a léto patří k nejoblíbenějším částem roku na pořádání svateb. Příjemné teplé měsíce, kdy vše kvete, přímo vybízejí k obřadům pod širým nebem, v zahradních besídkách a zámeckých parcích. Náročný proces příprav a realizace nápadů zpravidla vyústí u oltáře, u něhož kromě oddávajícího nesmí chybět ženich s nevěstou a snubními prstýnky. Právě výměna těchto kroužků, jež v sobě ukrývají poselství o posvátnosti svazku manželského a rozhodnutí kráčet životem bok po boku, představují významný bod svatby. Manželé jsou odhodláni nosit je až do konce svých dní, měli by si tedy dát na jejich výběru záležet.

Zásnubní prsten s modrým kamenem ve tvaru kytičky od internetového zlatnictví Eppi.

Vyberte si krásné a kvalitní snubní prstýnky z online zlatnictví

Dnešní konzumní společnost nabízí nepřeberné množství snubních prstýnků: na snoubence čekají jak jednoduché obroučky ze zlata či platiny, tak honosné výtvory mistrů zlatníků zdobené diamanty, jež nelze jen tak přehlédnout. Podmínky výběru má tak pár výrazně ztížené, protože kdo se dokáže ve světě prstenů dostatečně rychle zorientovat? My se nedávno při brouzdání na síti zastavili u internetového klenotnictví Eppi, které již několik let působí v České republice a na Slovensku. Konktaktovali jsme je a po bezchybné spolupráci na nejnovějším svatebním fotoeditoriálu ho můžeme s čistým svědomím doporučit i vám.

Detail snubních prstenů z bílého zlata z online klenotnictví.

Prozákaznický přístup: Prostě vždy něco navíc

Eppi nás ani tolik nepřekvapilo svojí nabídkou, ale spíše přístupem, který je neskutečně prozákaznický. V jejich péči si připadáte, že jste VIP klient, neboť se vám osobně věnují. Nejste-li si jistí, jaké snubní prstýnky se k vám hodí, nedokážete-li se rozhodnout, který kov a typ obroučky je správnou volbou, můžete si pročíst jejich obsáhlou nápovědu zaměřenou na téma svatby. Pokud ani tam nenaleznete odpovědi na své otázky, stačí zavolat na zákaznickou linku, kde se vás ujme vstřícná slečna, jež se vším poradí nebo vám domluví schůzku v showroomu v centru Prahy. Za samozřejmost lze u Eppi považovat zaslání měřicího proužku na určení velikosti snubních prstýnků.

Zásnubní prsten s velkým kamenem a svatozáří z malých diamantů z internetového zlatnictví.

Snubní prsteny v nabídce i na zakázku

V ceně svatebních obrouček je zahrnuto dárkové balení, certifikát, čisticí hadříky či případné upravení velikosti prstenů. Internetové klenotnictví nabízí mimo jiné i gravírování romantických či symbolických nápisů na vnitřní stranu kroužku. A pokud by vás na stránkách představené zboží nezaujalo, ale líbily se vám služby Eppi, můžete se domluvit na výrobě snubních prstýnků na zakázku. Zlatník podle vašeho návrhu či ve spolupráci s vámi vytvoří unikátní kousek, který bude hoden reprezentovat vaše manželství.

Eppi
telefon: 800 304 777
e-mail:
web: www.eppi.cz