Profesionální svatební líčení vyzdvihne vaše přednostiEliška Mračková se věnuje vizážistice od  podzimu 2011. Líčení ji zaujalo, když se sama zúčastnila poradenství o pleť a dostala se takříkajíc do kůže svých současných klientek. Již tehdy se do této profese zamilovala a začala navštěvovat řadu kurzů a školení, kde získala veškeré znalosti nutné k práci vizážistky. Má za sebou certifikáty nejen z českých kurzů, ale i ze školení zahraničních značek s předními světovými vizážisty. Přesto se dále vzdělává. V květnu se chystá na kvalifikační kurz „Účesy pro vizážisty“, aby byla schopná klientkám nabídnout veškeré služby včetně hair stylingu. Eliška při zakázkách ráda využívásvé estetické cítění k tomu, aby dělala ženy ještě krásnější, podtrhla jejich přirozenou krásu a potlačila drobné nedostatky.

Kosmetika Artistry má patentované složení, které vydrží

Kvalitní kosmetika vydrží nekonečně dlouho Eliška při líčení používá kosmetiku ARTISTRY, která patří mezi 5 TOP kosmetik na světě (podle Euromonitore International Limited). Jejich produkty jsou založeny na nejmodernějších vědeckých poznatcích a patentovaných technologiích. Dekorativní kosmetika ARTISTRY kromě jiného zaručuje dlouhotrvající účinek líčení, což ocení především nevěsty, jejichž make-up musí být perfektní „od rána do rána“. Eliška je schopna svým klientkám nabídnout jakýkoliv typ líčení: denní a svatební makeup, líčení pro slavnostní příležitosti i extravagantnější vizáž.  Klientky se u ní mohou také naučit, jak se správně starat o svoji pleť, absolvovat minikurz osobního líčení, nebo se pustit do radikálnější proměny. Od května budou mít možnost si k líčení nechat vytvořit i účes.

Jak svatební líčení probíhá a kolik si připravit

Při zkoušce svatebního líčení si vyberete styl, který vám vyhovujeMísto i termín líčení samozřejmě záleží na domluvě s klientkou, ale ve většině případů si klientky přejí, aby vizážistka přijela k nim domů. Pokud je zkouška, nebo samotná svatba mimo Brno, samozřejmě není problém kamkoliv dojet v případě proplacení cesty. Nalíčení v den svatby trvá necelou hodinu a stojí 1100 Kč včetně zkoušky líčení. Samotná zkouška je časově náročnější, protože vizážistka vyzkouší na klientce více typů make-upu tak, aby si nevěsta mohla vybrat styl, který jí nejvíce vyhovuje. Zkouška líčení tedy stojí 700 Kč a samotné líčení v den svatby je za 400 Kč. Eliška samozřejmě nabízí i možnost nalíčení svatebčanů, které stojí 300 Kč na osobu.

Hodinka krásy zdarma jako bonus pro nevěsty

Správná péče o pleť je základem každého líčeníJelikož je bezchybná pleť nezbytným základem každého nalíčení, součástí vašeho svatebního poradenství je i hodinka krásy ZDARMA. Nevěsty se nejen naučí, jak se starat o svoji pleť, aby byla krásná, zdravá a mladistvě vypadající co nejdéle, ale hlavně mají možnost využít čas před svatbou a zlepšit stav pleti tak, aby bylo jejich svatební líčení dokonalé. Klientky se mohou spolehnout, že jejich líčení bude vypadat přesně podle jejich přání, vydrží až do rána a učiní je ještě krásnější.

Eliška Mračková
Email: mrackova.e@gmail.com
Tel: 721 782 753