Kategorie

Zlatnictví

Číst články

Zásnubní i snubní prstýnky se nejčastěji vybírají na svatebních veletrzích, kde si můžete kroužky rovnou vyzkoušet a objednat. Stále častěji se ale objevují e-shopy, které nabízejí možnost objednání prstýnků po internetu. Před nákupem vám pošlou zkušební kroužky, na kterých si vyzkoušíte velikost prstýnků a pak už jen čekáte na pošťáka.

Na druhé straně spektra jsou pak zlatnictví, která nabízejí tvorbu zásnubních a snubních prstýnků na míru, přesně podle Vašich představ. Pokud tedy chcete nosit šperk, který nikdo jiný nemá, pak je tento typ šperkařů vhodný právě pro vás.

Prohlédněte si výrobky jednotlivých zlatnictví a v rozhovorech se samotnými šperkaři zjistěte všechny podrobnosti, které potřebujete k výběru toho pravého prstýnku. Odkud jsou drahokamy, které budou součástí šperku? Je možné objednat jiný než čistě bílý diamant? Pracují i s polodrahokamy? Jaké odstíny zlata doporučují? Mají kamennou prodejnu? A mnoho dalších informací.

Internetové klenotnictví Eppi: Ráj snubních prstýnků

Zlatnictví

Jaro a léto patří k nejoblíbenějším částem roku na pořádání svateb. Příjemné teplé měsíce, kdy vše kvete, přímo vybízejí k obřadům pod širým nebem, v zahradních besídkách a zámeckých parcích. Náročný proces příprav a realizace nápadů zpravidla vyústí u oltáře, u něhož kromě oddávajícího nesmí chybět ženich s nevěstou Celý článek

Zavřít