Přemýšlíte, kde koupit snubní prstýnky a nebaví Vás chodit od zlatnictví ke zlatnictví? Váš nastávající nesnáší nakupování, takže ho do obchodu stejně nedotáhnete ani párem volů? Pak máte štěstí, že v dnešní době se dá všechno nakoupit pohodlně online. A snubní prstýnky nejsou výjimkou. Jedním z českých výrobců a online prodejců je Danfil Jewellery, který funguje již více než 25 let.

Prstýnky od českého výrobce Danfil

Překupníci? Ani náhodou – snubní prsteny kupujete přímo od výrobce

Danfil Jewellery je poctivé české zlatnictví, které spojuje know how mnoha let praxe s nejnovějšími trendy. Výsledkem jsou malá umělecká díla, která můžete mít na očích každý den. Tím, že Danfil prsteny vyrábí, čeká vás navíc nadstandardní servis, který v běžném obchodě nenajdete. Od doživotní péče o vaše prstýnky až po výměnu nebo úpravu velikosti zdarma, pokud by se ukázalo, že váš prstýnek nesedí jako ulitý. Jako výrobci mohou navíc tyto úpravy stihnout přímo v rekordním čase a vaše zlato můžete mít zpět doma už za 2 dny.

Na vaše prstýnky máte doživotní servis.

Nemáte odhad? Zjistěte správnou velikost svého prstýnku z pohodlí domova

Pokud už máte za sebou výběr zásnubního prstýnku nebo dokonce jeho výměnu, změnu velikosti nebo tvorbu na míru, jistě si pamatujete, že trefit správnou velikost není žádná snadná záležitost. Padnoucí prstýnek je přitom velmi důležitý. Sebehezčí obroučku nebudete nosit, pokud je tak velký, že máte obavu abyste ho neztratila, nebo naopak tak malý, že se vám odkrvují konečky prstů. Velikosti se mohou lišit i mezi jednotlivými prstýnky a výrobci, proto Danfil posílá multisizer na vyzkoušení zdarma a žádné nepříjemné překvapení už vás nečeká.

KLasické snubní prstýnky detail.

Rytiny do snubních prstenů zdarma – a ten váš už na výročí nikdy nezapomene

Pravidelným leštěním ale vaše prstýnky nekončí. Můžete si je bezplatně vyzdobit i termínem svatby, vašimi iniciály nebo třeba oblíbenou přezdívkou. Rytinu už máte v ceně prstýnků. A pokud k těmto všem výhodám připočteme možnost do 14 dnů prstýnky vrátit bez udání důvodu, tak vlastně nic neriskujete, ale můžete jen získat. Získat čas, který ušetříte běháním po obchodech a zlatnictvích, získat klid, protože vaše nervy si budou moci odpočinout od „dobře radících“ prodavaček a netrpělivého partnera. Prostě mu jen ukažte obrázek, navlékněte na prst měřící kroužek a máte vystaráno.

Danfil Jewellery - svatební prsteny