Když jsem poprvé viděla film Druhá nebo první, hned jsem věděla, že způsob, jakým Ed Harris požádal Julii Roberts o ruku, je jeden z nejkrásnějších způsobů. Věnoval jí v posteli krabičku od prstýnku, ve které byla malá špulka s nití. Uvázal jí nitku na prst a vysvětlil, že když byl poprvé ženatý, nitka se přetrhla, a jak kousek ze špulky odmotal, spustil jí na nitce prstýnek, který sklouznul až na prst a řekl, že tentokrát už nedovolí, aby se nitka přetrhla. Nic okázalého, přehnaného, ale krásně intimního a jen mezi nimi. To je podle mě vůbec to nejromantičtější. Dnes bych vám ráda představila několik tipů, jak můžete svou drahou polovičku požádat o ruku a vysloužit si ten nejkrásnější úsměv plný radosti.

nejromantičtější způsoby žádosti o ruku

Procházka s překvapením

Jak vykoukne o víkendu sluníčko, naplánujte výlet do přírody. Procházka na čerstvém vzduchu oběma prospěje a jakmile dojdete na místo určení s krásným výhledem, může přijít ta nejdůležitější část. Až se bude vaše polovička kochat, nenápadně poklekněte a počkejte, až se na vás otočí. Nic takového nebude čekat a o to bude tato chvilka romantičtější.

Právě zasnoubení? První kroky svatebního plánováníČtěte také: Právě zasnoubení? První kroky svatebního plánování

Napište milostný dopis

Ve filmu Sex ve městě četla Carrie Božskému knihu s milostnými dopisy všech velikánů. Věta „Navždy mé, navždy tvé, navždy naše.“ od Ludwiga van Beethovena byla tak krásná! A když jí Božský nechal stát u oltáře a pak se jí za vše omluvil, přepsal jí všechny milostné dopisy a jeden napsal vlastní. Vezměte si z filmu inspiraci a zkuste jeden takový vymyslet. Mezitím, co si bude vaše milá dopis číst, poklekněte s prstýnkem a vyčkejte, až dočte úplně do konce. Garantujeme vám, že taková žádost by si zasloužila určitě scénu v romantickém filmu!

jak požádat o ruku

Místo, kde jste se poznali

Oblíbená kavárna, městská ulička nebo park. Vezměte si kafe do termosky, teplé oblečení a vyrazte spolu po stopách vašeho prvního seznámení a zavzpomínejte. Na příhodném místě ji pak můžete požádat o ruku a ohromit prstýnkem.

Naplánujte luxusní večeři

V době, kdy jsou restaurace zavřené, nemusíte zoufat. Spousta z nich nabízí jídlo s sebou, a tak si klidně můžete objednat oblíbenou večeři a naservírovat ji jako překvapení u vás doma. Jen prstýnek nedávejte do jídla nebo do pití, ať kvůli tomu pak nemusíte jezdit na pohotovost! Nezapomeňte na svíčky, do pozadí příjemnou hudbu a dobré víno, ať vám pomůže s nervozitou. Uvidíte, že tím rozhodně sklidíte úspěch.

romantické zásnuby

Vyrazte na projížďku po všech vašich oblíbených místech

Inspirujte se romantickými filmy a jeďte na projížďku po vašich oblíbených místech, zaparkujte někde s krásným výhledem, vytáhněte jídlo a při západu slunce poklekněte u dveří své polovičky. Jen při takové představě se člověk musí usmívat, co říkáte?

Originální žádosti o ruku v zimě: Nechte se inspirovat zimními zásnubamiČtěte také: Originální žádosti o ruku v zimě: Nechte se inspirovat zimními zásnubami