Kategorie

Fotoeditoriály

Číst články

Dodavatele, které najdete na našem webu se snažíme osobně otestovat. Chceme si být jistí, že vám doporučujeme jen ty nejlepší profesionály. A jak je lépe vyzkoušet než přímo v akci? K tomu slouží fotoeditoriály.

Pravidelně organizujeme svatební focení, kde si můžeme v praxi vyzkoušet spolupráci s fotografy, vizážistkami i svatebními salony. Navštívit nové svatební lokace, a ještě vytvořit nádherné fotografie podle nejnovějších trendů.

V této rubrice také najdete ukázky, jak by mohla vypadat vaše svatba zorganizovaná od A do Z v konkrétním tématu. Najdete tu tedy svatbu z 20. let, futuristickou svatbu, typickou folklorní veselku nebo pinterestovou eleganci focenou jen pár kroků od Staroměstského náměstí v Praze.

Svatební fotoeditoriál: Barvy podzimu

Fotoeditoriály

Je tu nový svatební fotoeditoriál! Svatební sezóna pomalu končí a já mám víc času na organizaci jiných projektů – jako v tomto případě i focení mé maličkosti. Takhle to totiž celé začalo. Před nějakým časem jsem přemýšlela o nutnosti nechat se asi po 5ti Celý článek

Svatební fotoeditoriál: Kouzlo starých časů

Fotoeditoriály

K našemu zatím „nejpinterestovějšímu“ fotoeditoriálu jsme přišly, jak se říká, jako slepé k houslím. Na začátku léta nás totiž oslovila sama fotografka Janna Warm, která fotí svatby nejen v Rusku a v Itálii, ale po celém světě. A právě na svých častých cestách do Itálie projížděla Celý článek

Zavřít