Štítek

Jak ušetřit

Číst články

Asi nám dáte za pravdu, že svatba není právě levná záležitost. Takže pokud existuje možnost, jak na ní ušetřit bez toho, že by to bylo vidět, je potřeba jí využít. Všechny články, které se zabývají financemi tedy najdete pod tímto štítkem.

V jednotlivých článcích probíráme například tvorbu svatebního rozpočtu, rozložení výdajů mezi jednotlivé položky svatebního rozpočtu. Nebo třeba rady o tom, jak si říct o peníze namísto svatebních darů. Probereme i strategii na výběr jednotlivých služeb a součástí svatebního dne tak, aby vás nezruinovaly.

Začneme od finančně výhodného data svatby, přes nejlepší poměr cena/výkon u svatebních oznámení a dortu, až po svatební květiny, které budou vypadat dráž, než reálně stály. Všechny rady jsme vyzkoušeli v praxi a můžeme se tedy s vámi podělit o to, co opravdu funguje.

Jak naplánovat zásnubní párty

Ženich a Nevěsta

Zásnubní párty, nebo také „rozlučka se svobodou“ může být vtipná, vzrušující, může se odehrávat na různých místech a v různou dobu. Je to oblíbená tradice, při které se společně se svými přáteli a rodinou oslaví poslední dny svobodného života. Tady je pár tipů, jak Celý článek

4 DIY svatební nápady

Organizace svatby

Pokud jste pravidelnými čtenáři našeho magazínu Vše o svatbě, jistě jste si všimli, že tu pro Vás máme i DIY svatební tvoření. Jsou to projekty, které si můžete sami vyrobit a zařadit do své svatby. Připomenout si je můžete zde: Tělový peeling jako Celý článek

Zavřít