Zásnubní párty, nebo také „rozlučka se svobodou“ může být vtipná, vzrušující, může se odehrávat na různých místech a v různou dobu. Je to oblíbená tradice, při které se společně se svými přáteli a rodinou oslaví poslední dny svobodného života. Tady je pár tipů, jak tuhle rozlučku se svobodou zorganizovat doma a zachovat ji jednoduchou a šik!

Minibábovky jsou stylovou alternativou dortu na zásnubní party.

Pozvánky a seznam hostů

Formální, natištěné pozvánky raději vypusťte z hlavy. Sice jsou krásné a určitě udělají dojem, ale chcete-li ušetřit, raději zvolte pozvání přes sociální média, emaily či telefon. Nikdo se za to určitě nebude zlobit, přeci jen, předtištěné budete mít oficiální pozvánky na svatbu.

Co se týče seznamu hostů, nezvěte nikoho, kdo nebude pozvaný na svatbu. Vyhnete se tak trapné situaci. Také nezvěte nikoho jen proto, že máte pocit, že musíte, i když sami byste ho tam raději nechtěli. Je to vaše rozlučka a jen vy určíte, koho na něj pozvete. Druzí to musí respektovat. Pokud přesto nevíte, koho na rozlučku pozvat, držte se jednoduchého pravidla. Pozvěte jen velmi blízké přátele a rodinu. Ti vám neudělají případnou ostudu.

Rozlučka se svobodou pro ženichaČtěte také: Rozlučka se svobodou pro ženicha

Vytvořte pompoms podle našeho návodu.

Dekorace

Pokud chcete klidnou, nekonfliktní párty u vás doma, zaměřte se na menší výzdobu. Určitě by neměly chybět květiny, které můžete naaranžovat ke vstupním dveřím a na stoly. Také svíčky nebo závěsná světýlka udělají parádu. Napustit můžete i klasické balónky, nebo balónky ve tvaru písmen s vašimi iniciály, heliem.  Inspirovat se můžete také naším tutoriálem na výrobu papírových pom-poms.

Aktivity a zábava

Na žádné párty by rozhodně neměla být nuda. A to platí i o rozlučce se svobodou. Dámy si mohou udělat například „den krásy“, kdy společně budou pečovat o své zevnějšky, nebo se například společně můžete podívat na nějakou romantickou komedii se zmrzlinou v ruce. Využít můžete i různé hry, při kterých si užijete spoustu legrace. A kde takové hry najít? Přece u nás 🙂

5 nejoblíbenějších sexy her na rozlučku se svobodou pro nevěstuČtěte také: 5 nejoblíbenějších sexy her na rozlučku se svobodou pro nevěstu

Nápady na občerstvení pro zásnubní party.

Jídlo a pití

Zde se zaměřte na jednohubkové malé porce. Bude to vypadat lépe a každý si může vzít, tolik, kolik jim toho hrdlo ráčí. Zde jsou naše tipy na jídlo pro rozlučku se svobodou:

  • Sendvičová srdíčka – sendviče, ze kterých vykrojíte srdíčka
  • Italské bruschetty
  • Kanapky na několik způsobů
  • Caprese na špejlích
  • Ovocné mísy
  • Mini dortíky
  • Čokoládová fontána s ovocem
  • Cakepops – lízátkové dorty

Na pití můžete zvolit růžové šampaňské, či nějaké koktejly. Zapomenout byste neměli ani na domácí limonády. Ty určitě každý ocení.Vše krásně naaranžujte na jeden stůl a nebojte se ani patrových stojanů, ať není vše v jedné rovině.