Kategorie

Vaše svatby

Číst články

Pinterestové svatby se někdy mohou zdát jako z jiného světa. Proto jsme vytvořili rubriku Vaše svatby, kde si můžete prohlédnout svatby českých nevěst jako jste vy. Krásné, promyšlené veselky z českého prostředí vám pomohou objevit zajímavé svatební lokace pár kilometrů od vás. Inspirovat se českými zvyky a vyzrát na zapeklitosti zasedacího pořádku nebo výslužek, které se v zahraničí nenosí.

Každou nevěstu jsme osobně vyzpovídali a zeptali se jí například na to, jak se potkala se svým manželem, jak proběhla žádost o ruku nebo co by udělala jinak, pokud by měla příležitost se vdávat znovu. Rozhovory jsou doplněné o krásné fotky a autentické zážitky vás, čtenářek.

Chcete, abychom zveřejnili i vaši svatbu? Poradit ostatním nevěstám a pochlubit se vlastní svatbou? Budeme jenom rádi ? Pošlete nám ukázku fotek ze své svatby a pár informací o vás na email redakce@vse-o-svatbe.cz Ozveme se vám zpátky s dalším postupem.

Uljana & Jakub: láska z kurzu angličtiny

Vaše svatby

Příběh lásky Uljany a Jakuba připomíná námět romantického filmu, který začíná na vysoké škole. Podobně to bylo i s jejich svatbou, která se nesla v duchu moderní svatby plné elegance, zahraničního půvabu a pravých ruských specialit. Na břehu brněnské přehrady si své „ano“ řekli v krásném Celý článek

Zavřít