Kategorie

Květinářství

Číst články

Máte raději ležérně uvázané kytice s kombinací mnoha různých druhů květin? Nebo minimalistické vazby jednoho druhu? Podle toho je to totiž ideální vybrat květinářství. Ačkoliv většina floristek je schopná uvázat všechno, čím více se jim trefíte do stylu, tím více budete na jedné vlně a domluva tak bude jednodušší.

Přečtěte si proto rozhovory v této rubrice a zjistěte, která z květinářek je vaše spřízněná duše. Určitě vás budou zajímat nejen fotografie z již uvázaných kytic, ale také možnosti dovozu a výzdoby na místě. Nebo třeba zapůjčení slavobrány, váz a dalších dekorací, abyste je nemuseli kupovat.

Pokud máte opravdu konkrétní představu o své květinové výzdobě, určitě vás bude také zajímat, jestli bere květinářka přímo z holandské burzy nebo z českého velkoobchodu. Jestli vámi vybrané květiny v době vaší svatby vůbec kvetou nebo jestli vydrží převoz a celodenní existenci v letním parnu. I tyto rady najdete v našich rozhovorech s floristkami.

Na kafíčku s floristkou Romanou Poláčkovou

Květinářství

Určitě se shodneme, že květinová výzdoba dodá šmrnc i té nejobyčejnější místnosti. Pokud je navíc sladěná se svatební kyticí a do puntíku promyšlená, pak přispěje k tomu, že tento den bude na dlouhou dobu nezapomenutelný. Dnes bychom vám rádi představili mladou a šikovnou svatební Celý článek

Zavřít