Pokud jste pravidelnými čtenáři našeho magazínu Vše o svatbě, jistě jste si všimli, že tu pro Vás máme i DIY svatební tvoření. Jsou to projekty, které si můžete sami vyrobit a zařadit do své svatby. Připomenout si je můžete zde:

romanticka-vyzdoba-svatebniho-stolu

Co víme jistě o plánování svatby je to, že rozpočet rychle stoupá a často se snažíme ušetřit kde se dá. Proto jsme pro Vás našli další 4 DIY svatební projekty, které hravě zvládnete, ušetříte, nezaberou vám tolik času a přesto budou velice efektní. Takže, naběhněte do papírnictví, otevřete si e-shopy s hobby tématikou a pojďte tvořit!  (pod každým obrázkem naleznete odkaz na obrázkový návod)

Co se na svatbě vyplatí dělat DIY a na co si raději najmout profesionály?Čtěte také: Co se na svatbě vyplatí dělat DIY a na co si raději najmout profesionály?

Ovívátka na obřad

Díky tomuto jednoduchému návodu vytvoříte rozkošné ovívátka, které budou nepostradatelné v parných letních dnech. Ať už obřad probíhá v kostele nebo venku, ovítátka vás příjemně ochladí. Výroba je opravdu jednoduchá a pomoci Vám mohou i děti. Vše, co na výrobu potřebujete je šablona, dřívka od zmrzliny (zakoupit můžete například zde: dřívka), oboustrannou lepící pásku, textilní nebo vzorované tvrdé papíry (scrapbookové čtvrtky).

Zajímavé vějířky http://www.silverinthecity.com/blog/diy-wedding-fans/

Klikněte ZDE pro návod.

Omalovánky pro děti

Milujeme děti. Každý je miluje, že? Ale udržet jejich pozornost na svatbách může být těžké. Vyrobte každému dítěti tyto omalovánky na deskách. Deskami s tvrdým podkladem se dětem postaráte o zábavu až na 30 minut. Stačí Vám pevné desky s klipem, vytištěné omalovánkové obrázky, voskovky a provázek.

Dětské omalovánky http://somethingturquoise.com/2014/07/08/diy-kids-coloring-clipboard-favor/

Klikněte ZDE pro návod.

DIY: Jak vyrobit věneček do vlasů z umělých květůČtěte také: DIY: Jak vyrobit věneček do vlasů z umělých květů

Rezervační cedulky na obřadní židle

Předejděte organizačnímu stresu se zasedacím pořádkem na obřadu. Vytvořte si jednoduše tyto originální cedulky a každý bude hned vědět, kde je jeho místo. K výrobě budete potřebovat: hnědý papír, děrovačku na dírky, provázek.

Rezervační cedulky http://somethingturquoise.com/2015/11/10/diy-wedding-ceremony-chair-reserved-signs/

Klikněte ZDE pro návod.

Kornoutky na svatební rýži

Házení rýže na novomanžele je jednou ze svatebních tradicí. Rýži můžete vkusně zabalit do těchto roztomilých kornoutků. Zabere Vám to jen chvíli a opět Vám mohou pomoci děti. Postačí Vám pouze papír, sešívačka, rýže a pokud budete chtít, nějaké to zdobení.

https://www.elegantweddinginvites.com/diy-wedding-ideas-10-perfect-ways-to-use-paper-for-weddings/#