3bae2eb0-6fc7-43a6-8601-e0142fc8273cPřemýšlíte nad tím, čím podarovat družičky či dámské osazenstvo na Vaší svatbě? Pokud se Vám nechtějí kupovat hotové dárky a raději chcete darovat vlastnoručně vyrobený dárek, máme pro Vás tip, který zaručeně zaujme. Zkuste náš návod na tělový peeling!
 

Tělový peeling je super doplněk, který nesmí chybět v koupelně každé ženy. Má spoustu výhod! Díky němu obrušujete odumřelou kůži na těle a pokožka je pak krásně jemná, zdravá a díky olejům hladká jako miminko. Stačí ho aplikovat 1x týdně na tělo při sprchování. Použít ho může žena každé věkové kategorie.

Krok 1: Připravte si ingredience

Na přípravu 1 skleničky budete potřebovat:

  • skleničku mořské hrubozrnné soli
  • ¼ skleničky mandlového oleje
  • ¼ skleničky kokosového oleje
  • 4 kapky esenciálního oleje s vůní levandule
  • levandulová zrníčka

1

Pozn.1: oleje můžete použít jakékoliv, vhodné jsou například i hroznový či meruňkový olej. My jsme si zvolili mandlový a kokosový olej. Tyto oleje naleznete v obchodech zdravé výživy, nebo je lze objednat z různých e-shopů.  

Pozn. 2: kdo nezná kokosový olej, může být překvapen, že při pokojové teplotě má tuhou konzistenci. Stačí ho dát na topení, nebo v mističce rozpustit v mikrovlnce a použít.

Krok 2: Smíchejte vše dohromady

Do větší mističky si dejte nejprve sůl, přisypte levandulová zrníčka a přelijte oleji a pár kapkami esenciálního oleje. Vše důkladně promíchejte. Peeling můžete udělat i tekutější, kv tomto případě přidejte více oleje.

111

Krok 3: Pohrajte si s výzdobou

Když máte peeling smíchaný, stačí ho nandat do skleničky s uzávěrem a hurá do výzdoby. My jsme použili růžovou stužku, ale fantazií se meze nekladou. Můžete kolem skleničky dát klasický hnědý provázek a za něj vystřiženou kulatou jmenovku, či skleničku dát do dárkové taštičky. Pak stačí naaranžovat na stůl například do tvaru pyramidy a hotovo, dárek je na světě!

pp