Ačkoliv svatební sezóna přes zimu dřímá a čeká na svou příležitost od května do října, tradičně se přes zimu objeví na sociálních sítích nejvíce příspěvků se zásnubními prstýnky. Zimní období totiž nabízí celou řadu romantických příležitostí k žádostem o ruku.

https://www.flickr.com/photos/joshsherrill/16515687732/

Jen si to představte. Advent, Mikuláš, Vánoce, Silvestr a v únoru Valentýn. To všechno jsou dokonalé termíny, kdy se zásnuby přímo nabízí. A to ani nemluvím o celé řadě večerů u krbu, elektrických světýlek, ve sněhu a se svařákem, nebo horkým punčem v ruce. Prostě romantika na nás dýchá na každém kroku a pánové se rádi nechávají strhnout k žádostem o ruku.

Proto v tomto článku přinášíme seznam originálních zimních žádostí o ruku, které jim pomohou dotáhnout zasnoubení k dokonalosti. Tak dámy, šup šup sdílet, likovat a nenápadně podstrkovat tomu svému, ať máte také svůj prstýnek na prstě.

Zapojte adrenalin a nezapomenutelná žádost o ruku je na spadnutí

https://www.flickr.com/photos/bofu_tofu/4354932669/in/photostream/Zimní sporty a radovánky přímo vybízejí ke společným zážitkům. Ať se právě řítíte z kopce na saních, kroužíte na ledě na bruslích, nebo odpočíváte na lanovce po náročném sjezdu na lyžích, využijte souznění a zvýšeného tepu k tomu, abyste tento zážitek posunuli o úroveň výš. Co takhle domluvit kluziště na půl hodiny jen pro vás dva? Nebo vložit prstýnek do sněhové koule na místo do krabičky? A co ho nabídnout vaší nastávající u vyklopených saní v momentě plném smíchu? To všechno jsou žádosti o ruku, které vaše drahá polovička nebude čekat a punc originality je potom dokonalý.

Využijte dlouhých nocí a zvolte romantickou žádost o ruku za svitu svíček

https://www.flickr.com/photos/zaneandrewmulligan/11409087706/in/photostream/ https://www.flickr.com/photos/zaneandrewmulligan/11409099734/in/photostream/Není nic romantičtějšího než svíčky. A ve sněhu to platí dvojnásob. Můžete využít nespočet způsobů, jak zakomponovat svíčky do žádosti o ruku. Můžete z nich vystavět celou větu: Vezmeš si mě? Nebo pokud nechcete žádat přímo ve sněhu, stačí ze svíček poskládat zářivou cestu k zásnubám. Nemáte tolik svíček? Stejnou službu udělají elektrické svíčky (k venkovnímu použití) stočené do tvaru písmen. Ty můžete například zapnout venku na zahradě jako na povel na konec romantické večeře, bez toho, že byste běhal venku se zápalkami.

Zachumlejte se u krbu a požádejte ji o ruku na horské chatě

https://www.flickr.com/photos/vastateparksstaff/23148379685/in/photolist-BgxuNz-efT5Ds-cei9hb-aU2T6a-bCTPyB-edLz5u-jkWg3d-jkYDGj-gp9nEH-jkVMEB-pmhGZE-pCKJzf-pTBYtW-qNk5CC-qQsNAe-bWVLpx-bx1Avx-gp8J9b-bWVLtZ-aqn9G2-eNKyiS-cei9c1-gp98XA-aU2TxH-eNy8EM-eNy9bF-bpYSps-bCTPra-edLzdh-aU2TkR-duqLi7-dukazP-cZ1nnf-dukaeg-edLzgA-edEUhp-cZ1nQo-cZ1nzs-edLzam-cZ1nbG-dukak8-eNKyuL-gp98PQ-duqLxm-aqn9Ax-eNy9kF-aU2SWa-bCTPw6-aqpPkJ-gp9oGxPokud je vaše drahá polovička spíše pohodlný typ a do sněhu se jí nechce, využijte příležitosti a vyslovte se v teple domova. Pro tyto příležitosti je ideální romantická chata na horách. Zachumlejte se ke krbu s horkým kakaem nebo kapučínem a své budoucí snoubence nalijte její nápoj do hrnečku, který bude mít na dně kritickou otázku. Když dopije, buďte připravený s prstýnkem. Můžete také mezi vánoční koledy zamíchat vaši oblíbenou písničku, která bude předzvěstí, že se něco chystá. Pokud nemáte svou oblíbenou, můžeme doporučit tématickou: I think I wanna marry you.

Valentýnské žádosti o ruku jak je neznáte

https://www.flickr.com/photos/atkinson000/5287129852/in/photolist-94cVvf-hZaL5u-bSr87x-8Hg1TG-8bdyv-85amNv-kV3nkp-9vAWDf-aNqesp-8poAzx-98MPwB-aYEUS6-89UXYm-89UVTU-8ku7v6-9XLf83-JFn77-4veMZd-AzhCu-gHmTmV-6krusF-56o8z4-89RHnv-8FRjSG-8Hg1is-8rnR19-8HcTk6-8Hg1nL-4BBMYm-89RFCT-4jEMWZ-69HSic-9XHnLx-9XHnnV-kWoz5m-kWor9S-6mkvDJ-a6Yj7M-7UAgsC-kWn44T-dR2qpQ-56siMh-bhWK2-6usKuU-7dWCjp-ryisFg-6vRtB4-9LmELN-9yANK-rA4s8mSamozřejmě existuje celá řada možností, jak požádat vaši vyvolenou o ruku na Valentýna. Můžete ji pozvat na večeři při svíčkách, zapíchnout prstýnek do dezertu, nebo ho vhodit do sklenky šampaňského (ne neptejte se mě, jak se to potom vytahuje ;)). Ale většina žen vycítí, že chystáte něco důležitého a budou mít tušení, že když už připravujete takovou romantiku, něco se bude dít. Není to pak takové překvapení, jaké by být mohlo. Pojďme se tedy podívat na pár způsobů, jak ji žádostí o ruku dostat do kolen (tedy do pozice, kde vy už jistě budete ;)). Nenápadnou, ale přesto významnou žádostí o ruku může být například návrat na místo vašeho seznámení (je to kino, nebo diskotéka?). Můžete ji také pozvat na víkend mimo město, pryč od Valentýnských slaďáren a pořádat ji o ruku jako krásné zakončení společného času. Nebo se zaměřte na její koníčky: pokud ráda tancuje, vezměte ji na kurz tance a poklekněte na jeho závěru. Zkrátka udělejte něco speciálního bez toho, že by to byla do očí bijící romantika a příprava k žádosti o ruku.

Snad vám tento článek pomohl nebo ještě pomůže. Pánové už jistě plánují a dámy, zkuste nechat tento článek „omylem“ otevřený na svém počítači a uvidíte, že se budou dít věci 😉 Pochlubte se, jak to dopadlo.