Romantická vánoční svatba na Chateau Mcely Už jen jeden den nás dělí od Vánoc a my jsme se rozhodli Vám jako dárek přinést další svatební fotoeditoriál, který jsme tentokrát zaměřili na tradiční Vánoce. Naším cílem v tomto fotoeditoriálu, který jsme v redakci nazvali Kouzlo Vánoc, bylo navodit rodinné prostředí s puncem historie a nádechem luxusu.

Vůně čerstvého jehličí, skořice a Vánoc – taková byla atmosféra v prostorech Zlatého salónku Chateau Mcely, který se v průběhu našeho focení proměnil ve svatební vánoční večeři pro nevěstu a ženicha. Základem pro tento koncept se stala zelená, zlatá a červená barva jako symbol tradičních Vánoc, ve kterých jsme také kombinovali i další doplňky a dekorace. Samozřejmě nesměl chybět vánoční stromeček laděný do těch samých barev a vánoční stůl, zdobený zlatým ubrusem a červenou organzou se zlatými svícny. Vždyť, posuďte sami a vychutnejte si naše kouzelné Vánoce…

DS3_8624_f vodoznakDS3_8341_f vodoznakDS3_8544_f vodoznakDS3_8553_f vodoznak

Kytici pro nevěstu vytvořila La Tulipa z červených růží v kombinaci se zelenými proutky, dozdobené skořicovými lusky a drobnými zlatými dekorativními hvězdičkami.

DS3_8565_f vodoznakDS3_8326_f vodoznak

Ve Zlatém salónku jsme vytvořili zákoutí pro slavnostní svatební večeři. Dominantou byl vánoční stromeček v zlato-červené kombinaci skleněných vánočních ozdob s koulemi ze strukturovací pasty. Vedle stromku se vyjímal čtyřpatrový svatební dort ve zlato-hnědém provedení z dílny cukrárny Anna Magdalena, který na vrcholu zdobil květ vánoční hvězdy.

DSC_5475_f vodoznak

Stůl jsme dekorovali červenou organzou s ornamentem, která vytvořila krásný kontrast barev se zlatým ubrusem. Nesměli chybět také zlaté svícny, dekorativní kytička z čerstvého jehličí a cukroví v podobě cupcakes s různými vánočními motivy, naaranžované na bílých talířích se zlatým ubrouskem.

DS3_8387_f vodoznakDSC_5442_f vodoznakDSC_5488_f vodoznakDSC_5443_f vodoznak

Ani v tomto konceptu nemohly chybět krásné cupcakey s vánoční tématikou. Neobešli jsme se bez cesmíny, červenobílých hůlek ani soba. Červenobílá kombinace a vánoční motivy se objevují i na třech punčochách, které jsme v našem případě místo na krbovou římsu zavěsili na ozdobnou poličku jednoho z krásných zrcadel ve Zlatém salonku na Chateau Mcely.

DSC_5479_f vodoznakDS3_8444_f vodoznakDS3_8874_f vodoznak

Ženich má na sobě tmavošedý lesklý oblek s košilí v barvě slonovinové kosti ze salonu Nicole. Celý outfit je doplněn také vestičkou a regatou ve stejném odstínu. Jako doplněk jsme použili korsáž v červeno-zelené kombinaci, vyrobenou ze stejných květin jako byla kytice pro nevěstu. Třešničkou na dortu jsou manžetové knoflíky s textem „A žili šťastně až na věky“, které pro nás na míru vyrobila Design Empathy.

DS3_8950_f vodoznak

Pro modelku jsme tentokrát zvolili tzv. kouřové líčení, kterým vizážistka Alex Jiříková zvýraznila krásně hnědé oči a vlasy modelky. Make up i účes Kouzla Vánoc stylově zapadá do elegantního prostředí, které jako by vypadlo z 30. let minulého století. Na rty jsme použili červenou rtěnku, která vytvořila nádherný kontrast s líčením očí, a zároveň ladila s kyticí. Vlasy měla modelka vyčesané do menšího drdolu s vypuštěným pramenem, abychom zdůraznili krajkové šaty s okrouhlým výstřihem na zádech.

DS3_8804_f vodoznakDS3_8853_f vodoznak

Nevěsta je oblečena v dlouhých krajkových šatech se zajímavým výstřihem na zádech. Krajkové minirukávky splní požadavky na cudnost a eleganci, zatímco přiléhavý střih šatů odhalí vaše křivky a rozbuší srdce nejen vašemu nastávajícímu. Krajka v barvě slonové kosti bude krásným doplňkem zlatě laděné svatby a bude nejvíce slušet opáleným nevěstám.

DS3_8736_f vodoznakDSC_5607_f vodoznakDSC_5661_f vodoznak

Za spolupráci děkujeme:
Foto: Lukáš Navara photography / www.navarafoto.cz
Vizáž: Alex Jiříková
Modelka: Adela Doleckova
Model: Boris J /Mix Model Management
Svatební šaty: Svatební salon MAYA
Pánský oblek: Svadobný salón Nicole / Dostojevského rad 16, 18, Bratislava
Svatební kytice: La Tulipa
Prostory: Chateau Mcely
Dekorace: Svatba Dekor
Svatební dort: Anna Magdalena
Cupcakes: Lucia Petreková / www.snob.sk
Vánoční koule (strukturovací pasta): Lillivanilli
Manžetové knoflíčky: Design Empathy
Cedulky s nápisem Mr & Mrs a punčochy: Cecilia 03