Podíleli jsme se na svatebním dni sympatického mladého páru Jany a Marka z Říčan u Prahy. Svatba se konala v Praze na Žižkovské věži a nevěsta ji zařizovala kompletně sama. Rozhodla se, že si místo objíždění salonů zkusí objednat služby kadeřnice i vizážistky přímo na hotel, kde se na svatební den připravovala. A jak to dopadlo? Požádali jsme Janu, aby se podělila o zkušenosti se salonem krásy Dolce Diva, který mobilní služby nabízí.

Jak ses o mobilních službách tohoto salonu krásy dozvěděla?

Vlastně jsem se o Dolce Diva dozvěděla úplnou náhodou. Moje svědkyně do tohoto salonu chodí už několik let. Zmínila se své kadeřnici o tom, že hledám někoho, kdo by mě učesal ve svatební den, a ta ji upozornila na novou službu, kterou právě začínají nabízet. Mají pojízdný tým, který přijede kdykoliv a kamkoliv podle domluvy. Třeba do kanceláře, domů k maminkám na mateřské nebo do hotelu, kde se svatebčané připravují na svatbu. Je to prý jediný salon krásy, který v tuhle chvíli nabízí takto kompletní mobilní služby, takže si můžete objednat nejen kadeřnici a vizážistku, ale například i masáže, manikúru, pedikúru nebo prodloužení řas. Navíc nabízejí úpravy pro ženy i muže, jednotlivce i skupiny, takže se slečny z Dolce Diva nestaraly jen o mě.

Proč ses na svatební účes a líčení neobjednala do klasického salonu?

Nemám žádný salon v Praze vyzkoušený natolik, abych byla ochotná mu svěřit svoje svatební líčení a účes, nehledě na to, že neřídím a tak by se doprava do nějakého salónu zbytečně komplikovala. Když mi Tereza řekla, že kadeřnice a vizážistka přijedou až za mnou na hotel, byla jsem nadšená. Terka totiž vždycky přijde s naprosto profesionálním účesem, takže jsem kontakt vlastně dostala i s osobním doporučením. Nakonec jsme si z mého svatebního dne udělaly takové holčičí dopoledne. Slečny z Dolce Diva totiž upravily nejen mě, Marka, rodinu a svědky, ale také kamarádky a svatebčany, kteří na svatbu přijely z Moravy.

Jak jsi spokojená se svatebním účesem a líčením?

Moc. Dámy z Dolce Diva dorazily naprosto přesně podle domluvy. Už od rána byly příjemné a usměvavé a můj účes a líčení dopadly přesně tak, jak jsem si představovala. Nadchl mě hlavně make-up. Sama se příliš nelíčím, většinou si vystačím jen s tužkou na oči a řasenkou, ale moc se mi líbí, jak mě vizážistka namalovala. Bála jsem se, že budu mít na obličeji masku z make-upu, ale líčení bylo velmi profesionální. Byla jsem to pořád já, jenom krásnější. A když mě Marek uviděl, dokonce mi složil kompliment, což u něho nebývá zvykem :).

A jak se ti líbil svatební účes? Nosíš natočené vlasy?

Ano, točím si je přesně tak – žehličkou na vlasy. Proto jsem si tento účes vybrala i na svatbu. Nechtěla jsem žádné složité drdoly nebo supermoderní zapletené kreace, chtěla jsem jednoduchý a romantický účes. Původně jsem měla v plánu nechat si vlasy úplně rozpuštěné, ale kadeřnice z Dolce Diva mi poradila poloculík, kdy se vrchní část vlasů sepne a spodní nechá rozpuštěná. Výsledek mě velmi mile překvapil. I když je to poměrně malá změna oproti účesu, který jsem chtěla, vypadalo to slavnostněji a vlasy mi pořád nepadaly do obličeje.

Myslíš, že služby mobilního salonu krásy využiješ i v budoucnu?

Určitě. Už teď se chystám na vyzkoušení prodloužení řas metodou Řasa na řasu a baňkové masáže. Myslím, že si s holkami z práce uděláme tradici přesně takového zkrášlovacího dne, jaký jsme zažily ve svatební den. Ušetříme čas na cestu do salonu a díky množstevním slevám, které Dolce Diva na mobilní služby nabízí, se vlastně vykompenzuje i cena za dopravu, takže to má samé výhody. Navíc si můžeme ke zkrášlovacím procedurám udělat například nějaký dobrý koktejl, nic neřešit a relaxovat v domácím prostředí :).

Komu bys mobilní služby salonu Dolce Diva doporučila?

Doporučila bych je všem nevěstám, které si chtějí svatební den užít bez neustálých přesunů a kontrolování času. Také bych mobilní služby určitě doporučila ženám, které nemají čas nikam jezdit, protože například bydlí mimo město, a do salonu se nedostanou tak často, jak by si představovaly. Já osobně už se do salonu krásy asi nechystám, odteď už si ho totiž vždycky nechám přivézt domů :).

Salón krásy Dolce Diva
Objednávka mobilních služeb
+420 727 836 633