Chateau HerálecHerálec se nachází v srdci Vysočiny asi hodinu cesty od Brna a jen pár kilometrů od sjezdu z dálnice D1. Tento hotel s pětihvězdičkovým standardem a all inclusive servisem je ideálním útočištěm pro všechny, kteří se chystají na romantický víkend ve dvou, nebo na relaxační dovolenou s mnoha wellness radovánkami v nádherných zrekonstruovaných prostorách historického zámku. Stejně tak vhodný je ale Chateau Herálec i pro svatby.

Prvotřídní služby a all inclusive servis

Restaurace Honoria v Chateau HerálecPrvní známkou toho, že se blížíte k zámečku, je železná tepaná brána, za kterou se skrývá zámecký park se sochami ze 17. – 18. století, a samotná budova se dvěma věžičkami jako z pohádky. Po vstupu do zámku vás přivítá hlavní hala a restaurace, kde si můžete dopřát speciality šéfkuchaře, který vám vytvoří kulinářský zážitek z lokálních surovin a bez dochucovadel. K vybranému menu si dále můžete vybrat lahodné víno z unikátní sbírky vín značky Bordeaux a pánové jistě ocení bohatý výběr doutníků. V přízemí se kromě restaurace nachází také již zmíněné wellness, kterému patří celé jedno křídlo zámku. Najdete zde mimo jiné bazén, saunu, vířivku a odpočinkovou místnost- takzvané silencárium.

Pohádkové prostory a designově zařízené pokoje

Růžový salonek s balkonem v Chateau HerálecPokud se rozhodnete se odebrat  po zámeckých schodech do prvního patra, můžete obdivovat nádherné světlé pokoje a apartmány, z nichž je každý originálně zařízený, takže si můžete zvolit ubytování nejbližší vašemu stylu a vkusu. Každý pokoj je také vyzdoben velkoplošnou malbou ze štětců starých mistrů, podle níž je každý z pokojů pojmenovaný. Můžete se tak ubytovat například v pokoji U Sázavy, v Dubovém háji, anebo v jednom z velkorysých apartmánů pyšnících se jmény českých šlechtických rodů. Ve vrchním patře najdete i knihovnu s krbem a pohodlným posezením a dále moderně vybavenou zámeckou kapli. Celý interiér zámku si můžete prohlédnout pomocí virtuální prohlídky na webových stránkách Chateau Herálec.

Dokonalá svatba ve stylovém prostředí

Poslední uskutečněná svatba na Chateau HerálecLuxusní, designově zařízené zámecké prostory jsou jako dělané i pro svatbu. Obřad je možné uspořádat buď ve vysvěcené zámecké kapli sv. Anny, na nádvoří hotelu, anebo v  zahradě, kde má každý novomanželský pár možnost ozdobit zdejší strom lásky svým srdíčkem. Zdejší personál se každému páru věnuje individuálně, aby mohl splnit jeho veškerá přání a představy, na zámku jsou ale nejvíce rozšířené dva svatební scénáře. Buď intimní svatba v kruhu rodiny s přípitkem a slavnostním obědem, která vás vyjde kolem 25 000 Kč i s výzdobou a svatební nocí v hotelu, anebo naopak honosná veselka all inclusive, která vám dá možnost si zarezervovat celý zámek jen pro sebe a využít všech možností, který tento individuální pobyt nabízí pro vás i vaše hosty.

Dopřejte si klid a pohodu v designovém zrekonstruovaném zámku Chateau Herálec s profesionálním personálem i propracovanou nabídkou služeb a odpočiňte si od každodenního shonu všedního života.

Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L‘Occitane *****
Herálec 1, 582 55 HERÁLEC
reception@chateauheralec.com
www.chateauheralec.com