Rozhlédněte se po prostorném proskleném sále, ochutnejte speciality grilované přímo na hotelové terase s výhledem na brněnskou přehradu a vychutnejte si profesionálně namíchaný koktejl z rukou velmi příjemné obsluhy. To vše a mnohem více nabízí Rakovec. Moderní hotel, který se nachází na dohled od klidné hladiny rozsáhlé vodní plochy, kterou Brňáci s láskou nazývají „Prýgl“.

Elegance a jednoduchost je krásným podkladem pro sofistikovanou svatbu

Již při vstupu do restaurace, která se na vaší svatbě pravděpodobně stane základním stanem až pro 120 hostů, vás překvapí nádherný výhled prosklenými stěnami. Nebojte se, ani v parném létě se nemusíte bát „skleníkového efektu“, celý prostor je totiž plně klimatizovaný a proti slunci mohou chránit i žaluzie, kterými je možné sál zatemnit například proto, abyste svým hostům promítli svou love story. Zařízení v neutrálních tónech jen přispívá k tomu, aby bylo toto místo ideální pro svatební veselí, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv barvu a styl (my jsme například zvolili tmavě fialovou). Hlavní sál je navíc přístupný ze dvou stran (z hotelu a terasy) se může hodit například k tomu, aby hosté ani ženich nevěstu nespatřili až do slavnostní cesty k oltáři.

Zábava pro každou akci

Hotel ale nespoléhá pouze na své prostory a nabízí veškeré služby potřebné k tomu, abyste se před svatbou nemusela o nic starat. Ochotný personál zajistí výzdobu vaší svatby podle přání snoubenců a doporučí svatební dodavatele od fotografa po DJ. A když vašim hostům vyhládne po tanci, nechte si připravit něco dobrého. V repertoáru kuchyně je celá řada výborných jídel od klasické svíčkové, po rautovou nabídku a grilování masa přímo před hosty na hotelové terase. Tuto nabídku jsme měli možnost vyzkoušet my a moc nám chutnalo. Kromě skvělé kuchyně a praktického ubytování na dosah svatebního veselí si ale můžete vychutnat i relax ve wellness, venkovním bazénu se slanou vodou, nebo na bowlingu.

Romantické okolí na dosah

Jak už bylo řečeno, hotel Rakovec stojí jen pár metrů od brněnské Přehrady, takže je dostupný jak z centra Brna, tak pro mimobrněnské hosty, kterým se nechce proplétat centrem města. Pokud se však rozhodnete pro hosty přeci jen trochu kultury připravit, můžeme doporučit projížďku parníkem po Přehradě, návštěvu hradu Veveří nebo jen koupání v Přehradě, která nabízí osvěžení i v nejvyšších teplotách. A rada na závěr? Nezapomeňte si včas rezervovat svůj termín svatby na bystrcké matrice, nebo vsaďte na jistotu a zvolte církevní sňatek například přímo na prosluněné terase hotelu Rakovec.

www.hotelrakovec.cz
Tel. 515 908 620/774 790 790
recepce@hotelrakovec.cz
Rakovecká 13,635 00, Brno