Pokud přemýšlíte, do jaké barvy Vaši svatbu stylizovat, tento článek Vám určitě pomůže při rozhodování. Přinášíme Vám první čtveřici svatebních palet, které budou vládnout roku 2016. Dozvíte se, jaké barvy budou in a jak tyto barvy kombinovat, aby Vaše svatba nebyla mdlá a měla šmrnc!

https://flic.kr/p/qkMP7G

Romantická starorůžová

Tato barevná kombinace starorůžové a šedivé je jako stvořená pro romantickou, jemnou a čistou svatbu. Naprosto ideální je pro pár, který se bojí barev, ale přesto nechce mít jen bílou výzdobu. Světle šedým oblekem a růžovou kyticí můžete začít, pak je jen na Vás, jaké doplňky v těchto barvách zvolíte.

moodboard staroruzova-seda12

Odvážná žlutá

Pro pár, který má rád barvy a miluje letní prosluněné dny, máme kombinaci barev žluté a fialové. Tyto dvě barvy se k sobě naprosto dokonale hodí a navodí veselou atmosféru. Svatba nemusí být jen bílá, proto se nebojte odvázat a ukažte všem, že barvy zkrátka milujete.

moodboard zluta

Rustikální romance

Přírodní tóny hnědé, starorůžové a modrozelené v sobě skrývají kouzlo přírody. Pokud se chystáte mít svatbu na horské chatě, statku či v dřevěné roubence, tato kombinace bude pro tuto příležitost jako stvořená. Doplňky vybírejte v těchto barvách, nebojte se zapojit jutu, krajku a dekor dřeva. Inspirovat se můžete například i fotoeditorálem Westernová romance.

moodboard rustik

Vášnivá červená

Pokud jste vášniví, do všeho jdete po hlavě, jste trošku rebelové a nebo jen máte rádi červenou, pak tato kombinace bude pro vás tou pravou. Červená, doplněná o námořnickou tmavě modrou je prostě neodolatelná. Červené kytice uprostřed stolů spolu s tmavě modrými ubrousky, modré družičkovské šaty, červené kytice, naked dort zdobený jahodami a borůvkami… Tohle všechno Vám zaručeně zajistí, že si tuto svatbu budou svatební hosté dlouho pamatovat.
moodboard cervenomodra