https://www.flickr.com/photos/mikequozl/6315683693/sizes/lLadný pohyb je důležitou součástí svatební oslavy. Hned po hostině se totiž novomanželský pár dostane do středu pozornosti všech hostů, protože je na programu první novomanželský tanec. Parket bude v tu chvíli jenom váš a všechny oči budou upřené na dva nejdůležitější lidi na svatbě, ano na vás a vašeho manžela. Pokud máte s tancem hromadu zkušeností a pohybujete se ladně jako víla, pravděpodobně s tancem mít problém nebudete. Pokud si ale z tanečních pamatujete pouze základní krok a vaše rozdělení tanců se omezuje na „ploužáky“ a „trsáky“, možná by stálo za úvahu si svatební tanec natrénovat předem. A k tomu slouží svatební taneční.

V Brně se svatebními tanečními zabývá například Taneční škola Starlet, se kterou jsme nedávno natáčeli videotutoriál, ve kterém vás manželé Florianovi naučí základní figury, které můžete zakomponovat do svého svatebního vystoupení.

https://www.flickr.com/photos/johnhopephotography/7788563458/sizes/lVe svatebních tanečních od Starletu se naučíte to, co se na svatbách tančí nejčastěji, ale hlavně ten nádherný ukázkový první tanec ženicha a nevěsty, na který všichni čekají. Svatební taneční sestávají z šesti dvouhodinových lekcí zakončených stylovou prodlouženou. Prodloužená je pro vás takovou předpremiérou vašeho svatebního vystoupení. Tanec celkově je také krásná příprava na manželský život, protože se naučíte toleranci, spolupráci a harmonii, která je základem každého dlouhodobého vztahu. Taneční kroky se vám navíc budou hodit i v dalším životě, kdy je můžete využít na každém plese nebo party.

Zkrátka jak říká zakladatel a současný majitel taneční školy Starlet, Vladimír Buryan: Tancování je krásný způsob, jak být spolu.

Za spolupráci na videu děkujeme:
Kamera: Alex Stern (alexvidbrno@gmail.com)
Produkce: Vše o svatbě
Lektoři: Taneční škola Starlet
Dekorace: Svatba Dekor