Přehlídka módy pro svatebčanySrdečně vás zveme na pátý ročník velkolepé Svatební SHOW 2015 Brno – veletrh nové kategorie, který pro vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o. Veletrh Svatební SHOW je určen všem zamilovaným, a jeho cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí – svatby.

V reprezentativním prostředí Richard Adam Gallery vám vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, a hlavně bohatou zábavu.

Svatební veletrh Svatební show 2015 BrnoSoučástí Svatební SHOW bude 5. ročník soutěže Svatební kytice roku 2015, která je určena všem profesionálním floristům a studentům odborných zahradnických škol. Svatební kytice budou po celou dobu veletrhu vystaveny pro návštěvníky, kteří mohou hlasovat o nejkrásnější diváckou kytici. Součástí soutěže je i přehlídka soutěžních kytic.

Kromě soutěže o Svatební kytici roku 2015 bude pro vás připravena i velkolepá soutěž o svatbu snů, kde můžou zájemci vyhrát svatbu úplně ZDARMA, také velká floristická show spojená s módní přehlídkou finalistek soutěže LOOK BELLA 2014 a bohatá svatební tombola, jejíž výtěžek bude věnován a předán na podporu nadačního fondu NIKÉ, který pořádá ozdravné pobyty pro Dětský domov pro mentálně a sluchově postižené v Ivančicích.

Soutěž o svatbu zdarma pro zasnoubené páryDo svatebních soutěží se můžete zapojit již v průběhu ledna před veletrhem, a to prostřednictvím rádia Kiss Hády.

Nenechte si proto ujít příležitost a přijďte se podívat na největší svatební brněnský veletrh do Richard Adam Gallery již 31. 1. – 1. 2. 2014. Vstupenka v hodnotě 100 Kč zahrnuje vstup do veškerých prostor veletrhu, na módní přehlídky, na soutěž Svatební kytice roku 2015, na přehlídku extravagantních květinových účesů i bohatý doprovodný program. Také obdržíte tištěného průvodce, kde naleznete popisy všech vystavovatelů a partnerů.

Těšíme se na vás! Více informací naleznete na www.svatebnishow.cz.