krasne-minimalisticke-svatebni-dekorace-v-moderni-medene-barveJistě nejsme sami, kdo stále brouzdá po internetu a hledá nejnovější trendy, nejvíc cool DIY návody nebo designové kousky do bytu i šatníku. Právě proto se vám musíme pochlubit s naším nejnovějším objevem. Když jsme před nějakou dobou hledali zajímavé předměty na focení jednoho z našich fotoeditorálů, narazili jsme na internetový obchod Bella Rose. Už ze samotného designu jejich webových stránek dýchá ženskost a romantika, ale ty produkty, to je prostě 7. nebe každé stylové slečny.

brousena-karafa-a-sklenicky-na-pripitekOriginální kousky do bytu i na zahradu

Na e-shopu najdete rozmanité drobnosti i celé série a řady produktů od příborů a talířů, přes roztomilé polštářky až po takové vychytávky jako je háčkovaná houpací síť, která bude vypadat bezvadně v jakékoliv zahradě. Právě do této sítě jsme se před focením zamilovali my…a také do broušených skleniček…a do skleněného jídelního servisu…a…no zkrátka bylo toho hodně 🙂  Pokud už máte vybráno i vy, ale už teď se strachujete o přežití vybraných kousků v krutých podmínkách české pošty, nezoufejte. Váš nákup si můžete pohodlně vyzvednout osobně přímo v Brně.

jeho-a-jeji-polevkove-lziceÚžasné svatební dekorace, které jinde nenajdete

Nevěsty určitě potěší i široký výběr svícnů, nádob na limonádu, skleniček, váziček a mnoho dalšího. V sortimentu Bella Rose najdete také mnoho dekorací, které znáte z Pinterestu, ale na českém trhu jste je zatím marně hledali. Můžete si objednat několikalitrové skleněné výčepy na domácí limonádu, úžasné skleněné stojánky na jmenovky nebo meníčka, nebo moderní skleněné lucerny s měděným lemováním, ve kterých budou vypadat naprosto dokonale svíčky i květiny.

modre-dekoracni-polstarkyNechte se okouzlit severskou romantikou

Ať už plánujete dokonalou výzdobu své svatby, zařizujete nový byt nebo si chcete jen udělat radost, Bella Rose má pro každého něco. Romantické duše i milovníci minimalismu zaplesají při pohledu na velký výběr a férové ceny. Rychlý a jednoduchý nákup oceníte i při hledání úžasného dárku pro maminku, kamarádku nebo svatebního daru, který se na svatbě rozhodně dvakrát neobjeví. Jsme rádi, že jsme s Bella Rose mohli spolupracovat a už teď se chystáme si pár věciček pořídit i do naší kanceláře. Kde jinde se totiž budou ženské doplňky vyjímat lépe než v pracovním ráji svatebních koordinátorek :).