Moc dobře víme, že ať jsou nevěsty oplácané, štíhlé, vysoké nebo drobné, nikdy se sebou nejsou spokojené. Pár měsíců před svatbou proto často nastává období „hubnutí do šatů“. Diety vyčtené z internetu ale ne vždy fungují a občas je potřeba se svěřit do rukou odborníků. My jsme proto oslovili salon IT´S MY LIFE! v M-Paláci tady v Brně, kde nám paní Francová vysvětlila téměř zaručený způsob, jak kila rychle shodit a už nenabrat.
Brněnský M-Palác ukrývá moderní způsob hubnutí nejen pro nevěsty.

1) Co je vlastně IT´S MY LIFE! a jak to funguje?

 IT´S MY LIFE! je ČESKÁ proteinová dieta umožňující komplexní výživu.  Principem dietního programu je odbourávání tuků při zachování svalové hmoty. Zpravidla se jedná se o plnou náhradu stravy, kdy je klientům nahrazena jejich běžná strava naší stravou, v první fázi minimálně o 4 porcích proteinových pokrmů denně.

2) Na vašem webu se mluví o pytlíkování a fázích. Co si pod tím mám představit?

Pokrmy jsou v dehydrovaném stavu v pytlících. A právě tak vnikl výraz, který naši klienti rádi používají, a to že „PYTLÍKUJÍ“. Dietní plán se skládá ze 6ti fází. Z plné náhrady stravy postupně přecházíme na běžnou stravu, kdy učíme klienty správně, zejména v dostatečném množství jíst. Tím se zabrání možnému jo-jo efektu. Celý princip takzvané ketózy je důkladně popsán na našem webu.
Hubněte před svatbou zdravě a pod dohledem odborníků.

3) Jak probíhá první návštěva ve Vašem salónu a následný dohled?

Klient si sjedná schůzku předem a projde vstupní prohlídkou. Změříme mu krevní tlak, pulz a zvážíme ho na naší speciální váze InBody 570, která je v současné době pouze jedna v České a Slovenské republice. Váha nám ukáže nejen hmotnost klienta, ale také množství podkožního a vnitřního tuku, svalů, minerálů a vody. Zjistíme také metabolický věk a informaci o stavu buněk v těle klienta. Následuje měření přístrojem MaxPulse. Ten zjistí stav cévního systému klienta, informace o jeho srdeční aktivitě a jeho stresové zatíženosti. Podle všech těchto výsledků klientovi navrhneme další postup na míru, zejména s ohledem na jeho zdravotní stav.

4) Jaká je realistická představa, kolik může nevěsta při hubnutí do šatů shodit například půl roku před svatbou?

To je velmi individuální. Běžný úbytek čistých tuků je u žen v průměru 1 až 2 kg týdně. Jsou ale ženy, které dokáží zhubnout i více. Ze zkušenosti můžu říct, že pokud bude budoucí nevěsta přesně dodržovat veškerá pravidla dietního programu, výsledek se dostaví.
Paní Hana zhubla více než 20kg díky studiu IT'S MY LIFE v Brně.

5) Na jakou částku ji dietní program ve Vašem salonu vyjde?

Plná náhrada stravy v první fázi dietního programu vyjde kolem 300 Kč na den. Klient ale nepotřebuje kupovat žádné další běžné jídlo. Doporučujeme klientům i naše doplňky k plné náhradě stravy, které výrazně ulehčí a urychlí celý jeho postup dietním programem.

6) Jak je to s jo-jo efektem? Dá se mu vyhnout?

Naši klienti s jo-jo efektem nebojují. Pokud je dodržen postup všemi fázemi našeho dietního programu, tělo nemá důvod si znovu začít tuky ukládat. Během dietního programu klienty naučíme pravidelnosti, pitnému režimu, množství potravin a jejich rozložení během dne. Důležité jsou i pravidelné kontroly, takže jsme schopni podchytit i možné problémy. Někdy stačí pouze upravit množství jídla a pitný režim.
Moderní prostředí pro zdravý životní styl a hubnutí do šatů

7) Proč by si naše budoucí nevěsty měly vybrat právě váš salon v M-Paláci?

Našim klientům se snažíme poskytnout to NEJLEPŠÍ, co momentálně na trhu je. A to jak v technickém zázemí, tak ve výrobcích. Zejména však v našem nasazení a snaze pomoci každému klientovi, a to v co nejpříjemnějším prostředí. Máme zde například parkování zdarma a pro maminky dětský koutek.

Ludmila Francová
608 663 639
ludmila.francova@itsmylife.cz
www.dieta-brno.cz