Určitě to znáte. Koupila jste si nové boty, které jste prostě nemohla v obchodě nechat, ale nemůžete se odhodlat si je poprvé obout, protože se bojíte, že v nich celý den nevydržíte? Co když vám natečou nohy a pásky začnou dřít? Nebo co když vás ve vysokých podpatcích začnou bolet nohy? Nebo jiná situace. Balíte na cesty a nejste si jistá, jaká obuv bude ideální k velice nejasnému programu a různému stylu oblečení? Nejradši byste si vzala patery boty jen pro jistotu, ale sama sebe napomínáte, že tolik párů bot je opravdu zbytečných? Všechny tyto problémy mohou vyřešit skládací boty do kabelky. K nám do redakce přišel jeden pár na vyzkoušení. A jaký je verdikt?

Miniaturní kabelka, která v sobě skrývá nejen boty, ale i praktickou tašku

Když k nám skládací botky dorazily, první věc, která nás překvapila při rozbalování balíčku, byla jejich velikost. Celé boty i se samotnou kabelkou se velikostí dají přirovnat ke kosmetické taštičce, kterou nosíte v kabelce. Pokud si boty z této taštičky nazujete, mohla byste samotný obal použít jako barevně ladící kabelku na večer, nebo na diskotéku. Dalším příjemným překvapením bylo potom samotné vybalení bot z kabelky. Pouzdro na boty se zapínáním na zip se totiž může v okamžiku proměnit na látkovou tašku s vyztuženým dnem, do které se vejdou nejen botky, které jste právě vyzula, ale také třeba věci k vodě, nebo drobnosti z vaší svatební KPZ.

Bílé boty do kapsy jsou ideální jako náhradní svatební obuv

My jsme dostali na vytvoření recenze hnědé balerínky, ale prodává se široký výběr barevných variací od čistě bílé, přes stříbrné boty s flitry, až po ležérní měkoučké balerínky ve stylu tenisek. Botičky jsou naprosto placaté, aby se vešly i do kapsy, ale mají v oblasti paty našitou gumu, takže vám nebudou padat z nohy. Stélka boty je tvořena jen tenoučkou vložkou, která ale naprosto stačí k tomu, aby se vám po rovném povrchu příjemně chodilo. Tenký materiál celé obuvi se potom naprosto přizpůsobí tvaru vaší nohy, takže ani my s delšími prsty u nohou, vysokým nártem, nebo širokým chodidlem se nemusíme bát, že by nám boty nebyly.

Pohodlné balerínky se skvěle přizpůsobí tvaru vaší nohy

Zkrátka řečeno, my v redakci jsme nadšené. Upřímně jsme nečekaly, že by boty byly tak pohodlné, že o nich za chvilku nebudete vědět. Můžeme tedy skládací boty do kabelky doporučit nejen pro každodenní použití, ale zvláště nevěsty určitě ocení možnost se přezout po namáhavém svatebním dni do něčeho pohodlnějšího, než jsou vysoké podpatky.

Praktické placaté boty bez podpatku ve kterých můžete protančit noc

Malé, nenápadné, ale přesto úžasně praktické skládací boty můžete zařadit mezi vybavení své svatební KPZ pro akutní situace o svatebním dni, nebo je můžete také zabalit do kufru na líbánky, ve kterém zaberou méně místa než vaše kosmetika. A když vám družičky začnou závidět ten elán, se kterým se nad ránem točíte na parketu, darujte každé z nich jedny skládací boty do kabelky za to, že s vámi překonaly všechny překážky, které vedly k vaší nádherné svatbě.

www.botydokabelky.cz
Email: info@kukacka.cz
Telefon: 270 001 400