Právě jste se zasnoubili a kolotoč svatebních příprav se rozbíhá.  Čeká Vás spousta plánování, zařizování, hledání inspirace, komunikace s dodavateli, a navíc vysvětlování rodině, proč ta Vaše svatba bude bordó a ne červená s puntíky. Aby se Vám z toho hlava nemotala, přišel svatbonet s návodem, jak to nejen přežít, ale taky si to užít. 

Jak se poprat s plánováním odvěké tradice v moderní době?

Naše doba klade na Vás snoubence vysoké nároky. Jenomže svatbu si každý (většinou) plánuje jen jednou v životě a tak chybí zkušenosti. Proto vznikl svatbonet, webová aplikace nabitá nezbytnými funkcemi pro plánování svatby a komunikaci s hosty. Provede Vás přípravami svatby, pěkně krok za krokem, z pohodlí gauče. A navíc máte možnost své kroky konzultovat se svatební koordinátorkou online (šetříte čas a můžete být klidně v teplákách), ale osobně. 

Plánování Vaší svatby si užijte   

Každá svatba je originální a jedinečná, zrovna jako snoubenci. Podstata svateb ale zůstává stejná. Svatbonet byl vytvořen k tomu, aby bylo vše, co s Vaší svatbou souvisí, pěkně pohromadě a po ruce odkudkoliv. Oba se můžete na plánování podílet. A přístup můžete povolit i kamarádce nebo koordinátorce, která vám s přípravami svatby bude pomáhat. Ušetříte tak spoustu času vyhledáváním základních věcí, tvořením tabulek a předáváním si informací, vyhnete se zmatkům a budete mít čas věnovat se těm svatebním detailům, které jsou pro vás důležité a které vás budou bavit.

V jednoduchosti je krása

Svatbonet se drží základního faktu: “V jednoduchosti je krása”. Je to nástroj vytvořený pro nevěsty s praktickou zkušeností koordinátorky. Tak aby byl maximálně praktický a vůbec složitý. Tak aby byl přínosem a ne přítěží. Je promyšlený do posledního detailu a je elegantní náhradou excelových tabulek, wordovských dokumentů a stohů papíru. Z 8 funkcí pro plánování, které svatbonet nabízí, se seznamte s TOP 3:

 • Správa hostů

  Vytvoříte si seznam hostů a už nepotřebujete email, hostům pošlete graficky zpracovanou a Vámi personalizovanou pozvánku přímo ze svatbonetu. Odpovědi hostů, zda přijdou, nebo ne, se Vám automaticky propíší do Vašeho přehledu. Tolik ušetřené práce!

 • Svatební kalkulačka

  Nevíte kolik co stojí a jaké náklady očekávat? V naší kalkulačce o tom získáte přehled, vyberete co na svatbě chcete a co ne, nastavíte si své limity a hned znáte předběžný rozpočet. A pak Vás čeká hra s čísly na základě toho, jaké věci budete nutně muset mít a kde budete naopak ochotni slevit.

5 věcí, na které jste zapomněli ve svatebním rozpočtuČtěte také: 5 věcí, na které jste zapomněli ve svatebním rozpočtu

  • Úkoly aneb plánovač

   Víte, že svatbu je nejlepší začít zařizovat 18 až 24 měsíců předem? A víte kde začít a co všechno se během tolika měsíců řeší? Ne? Tak se svatbonetem ano!

Svatební odpočítávání: harmonogram svatebních příprav od zásnub ke dni DČtěte také: Svatební odpočítávání: harmonogram svatebních příprav od zásnub ke dni D

Pochlubte se! Aneb svatební webovky.

Žijeme v online době a tak se svatební webové stránky stávají pomalu standardní součástí každé svatby. Má to svou logiku. Webovky jsou krásnou prezentací Vás dvou a jsou praktické. Vše podstatné ke svatbě mají svatebčané pohromadě na jednom místě. Jednoduše můžete informace doplnit nebo upravit a všichni tak mají vždycky k dispozici ty nejaktuálnější. Svatební webové stránky svatbonetu skýtají navíc mnoho výhod. První je hned doména. Máte na výběr z mnoha možností jako třeba spoluanavzdy.cz, budetojizda.cz nebo moje oblíbené zivotjenahoda.cz. Můžete mít dokonce i svou vlastní doménu! Rychlou a bezproblémovou tvorbou stránek vás provede intuitivní editor. Můžete přidat odpočítávání dnů zbývajících do svatby, nebo mapku, na kterou stačí kliknout a hned všichni ví, kam jet. 

Proč zrovna svatbonet?

Tato otázka je dvojsmyslná. Ptáte-li se proč jsme zvolili název svatbonet, tak proto, že SVATBy už se bez světa interNETu neobejdou. NET také znamená v překladu síť a my chceme propojovat Vás s moderními nástroji a do budoucna i se svatebními dodavateli. Snoubenci si totiž mají čas od zásnub po svatbu užívat, těšit se a radovat a to je odpověď na druhý smysl té otázky. 

chci svatbonet
svatbonet.cz
info@svatbonet.cz