Jaká barva se vám vybaví, když se řekne léto? Nám v redakci žlutá. A vzhledem k tomu, že právě žlutá barva v kombinaci se zlatou jsou již několik let velmi módní záležitostí, dnes se podíváme, jak vystrojit žlutou svatbu plnou kreativních dekorací, které jsou ale zároveň snadno k dostání. Takže se připravte na explozi žluté barvy, která udělá z každé svatby jedinečnou událost plnou optimismu.

Zapomeňte na honosné zámky a inspirujte se přírodou

Na jaře, v létě i na podzim je příroda plná žlutých tónů a výhledů, které jsou naprosto ideální jako pozadí pro svatební obřad nebo hostinu. Co se třeba vzít na slunečnicovém poli? Nebo na jarní louce pokryté pampeliškami, nebo kopretinami? Nebo v podzimní přírodě, kdy se listy stromů zbarvují do nekonečných odstínů oranžové, žluté a zlaté? Tohle všechno jsou finančně nenáročné možnosti, jak zahalit vaši svatbu do zlatavých tónů a neutratit přitom jmění.

Citrony budou originálním osvěžením pro vaši svatbu

I pokud nejste kytičkový typ můžete si na svatbě vyčarovat ostře žluté detaily. Nakupte hromadu citronů a ozdobte s nimi všechny aspekty svatby. Citrony můžete použít jako dekorace na stoly, jako příchuť svatebního dortu, nebo dokonce do svatební kytice. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Jako další žlutý motiv se nabízí například slunečnice. Jejich hnědý střed bude vypadat nezapomenutelně například v kombinaci s limetkově zelenou. Slunečnice jsou navíc na konci léta k dostání téměř všude a tím pádem je jejich cena nepoměrně nižší než drahých luxusních květin z dovozu. Ty musí být navíc udržovány v chladu, což způsobuje, že při letní svatbě pravděpodobně nevydrží déle než do svatebního oběda.

Družičky v tónech žluté, nebo radši ne?

Pokud uvažujete o žlutých šatech pro družičky, zapomeňte na chvíli na svou představu svatby a zamyslete se, na kolika z nich jste někdy viděla žluté oblečení. Ne všem totiž sluší každá barva a žlutá je jedna z těch, jejíž odstíny mohou, ale také nemusí lichotit každé pleti. Je proto dobré nechat na družičkách, jaký odstín vámi vybrané barvy si zvolí. Druhou možností je dát přednost sekundární barvě, kterou jste si na svatbu vybrala a doladit do žluta až kytice a korsáže mládenců.

Stylový odvoz ze svatby ve žlutém Lamborghini Gallardo

Kdybyste bydleli v New Yorku, stylový odvoz žlutým automobilem by nebyl problém vzhledem k tomu, že každé taxi ve Velkém jablku je žluté. V našich podmínkách je stylový žlutý odvoz o něco složitější. Když se však zeptáte svého nastávajícího, co si přestaví pod žlutým cool automobilem, jistě vám odpoví, že Lamborghini. Vyberte si ho za svatební automobil a váš manžel vás bude milovat (tedy ještě víc než vás miluje teď:)).