Svatba patří k nejdůležitějším a nejkrásnějším momentům v životě ženy. Proto nejen svatební šaty, ale i svatební prádlo je stejně důležité jako i ostatní doplňky, které budete mít na sobě v tento slavnostní den. Spodní prádlo by mělo skvěle padnout, být pohodlné, ale zároveň slušivé a pro nastávajícího manžela také sexy. V neposlední řadě by se měl výběr svatebního prádla řídit střihem, stylem a barvou svatebních šatů. To vše přispěje k tomu, že budete ve svatební den nejen dokonale vypadat, ale se tak i cítit.

Svatební korzet doplněný punčochami a tangy.

VYBERTE SI SPODNÍ PRÁDLO VE SPECIALIZOVANÉ PRODEJNĚ

V specializované prodejně dámského prádla si můžete vybrat ze široké škály dámského spodního prádla různých střihů, velikostí a barev. Navíc, vysoce profesionální a příjemný personál se vám bude individuálně věnovat a poradí vám, které svatební prádlo bude to nejvhodnější. A pokud si nebudete vědět rady s velikostí prádla, odbornice v tomto obchodě budou tou pravou studnicí informací.

Černo-modré luxusní prádlo s černými punčochami.

KOŠILKY, PUNČOCHY I ŽUPÁNKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Kromě dámského spodního prádla zde naleznete i další sortiment. Na základě bohatých zkušeností Vám rádi poradí i s výběrem punčoch, podvazků i nočních košilek na svatební noc, aby bylo vše, co se týká svatebního prádla, podle vašich představ.

Bílý krajkový svatební set na svatební noc.

PORADÍ VÁM SAMA PANÍ MAJITELKA

Pokud tedy hledáte spodní prádlo pod svatební šaty nebo pro jakoukoli jinou příležitost, navštivte prodejnu DITA FASHION, kde naleznete velké množství produktů, příjemný personál a třeba i valentýnský dárek, který potěší nejen vás, ale i vašeho nastávajícího.

Tělové prádlo s černou krajkou focené u baru.

DITA FASHION-dámské prádlo
GALERIE ORLÍ, Orlí 3, BRNO
prodejní doba: PO-PÁ 10:00 – 18:00
mimo pracovní dobu dle tel. domluvy
kontakt: 542 212 239
607 268 679