Znáte to, už máte vybrané dokonalé svatební šaty pro váš velký den, ale pořád nemůžete narazit na žádné pasující svatební botky? My vám dnes představíme obchod, kde si zaručeně vyberete. Ať už chcete nízký, nebo vysoký podpatek, lodičky, nebo páskové sandálky, balerínky, nebo dokonce pantofle, Zuzana‘ Shop nabízí od každého něco. Takovýto výběr a kvalitu svatebních botiček navíc nenajdete v žádném jiném obchodě v České republice.

Svatební botky jsou nejen krásné, ale i pohodlné

Krása a kvalita, přesně tyto vlastnosti se snoubí v těchto střevíčcích

Svatební obuv i ladící doplňky jsou v převážné většině vyrobeny z krásného bílého saténu. Tento materiál se hodí ke všem šatům a bude proto na svatbě vypadat dokonale, ať už se rozhodnete pro lehké šifonové šaty, nebo vyšívanou svatební róbu. Stejně jako je vnější část boty krásná, je její vnitřní část vyrobena tak, aby měla nevěsta během jejího nošení maximální komfort. Stélka bot je tvořena kvalitní kůží, což znamená, že jsou střevíčky tak pohodlné, jak je to jen u bot na podpatku možné. Rozhodně tedy nehrozí puchýře, bolavé a pálící nohy po několikahodinovém nošení, nebo jiné problémy, které by mohla způsobovat nekvalitní a nepohodlná obuv.

A co když se bílé svatební botky hodí jen na svatbu? Jednoduché řešení – obarvit!

Jedinečnou výhodou těchto svatebních bot je také možnost je obarvit na jakoukoliv barvu. To vám dává příležitost, buď obuv doladit do barev svatby, což je v posledních letech velice moderní, nebo naopak použít během svatby boty bílé, a následně je přebarvit tak, abyste je mohla použít na další společenské události a plesy. Když si navíc pořídíte i set, který obsahuje nejen boty, ale i kabelku, nebo psaníčko ze stejného materiálu a necháte je obarvit společně, budete mít naprosto originální společenské doplňky, které vám budou jistě všichni závidět.

Sleva 3% na nákup svatebních střevíčků přes Vše o svatbě

Jen od nás získáte slevu na nákup svatebních bot ve výši 3%

Zuzana‘ Shop nabízí nejen možnost nákupu přes internet na svém Eshopu, kde můžete vybranou obuv do 14 dnů vyměnit za jinou velikost. ale botičky si samozřejmě můžete i vyzkoušet a pohodlně vybrat v kamenné prodejně v Brně, kde se vám bude věnovat velice příjemný a ochotný personál. A navíc, pokud se rozhodnete pro nákup této svatební obuvi, magazín Vše o svatbě vám exkluzivně nabízí slevu na nákup v hodnotě 3% z objednávky. Stačí, když do objednávkového formuláře, nebo při koupi zboží na prodejně uvedete náš slevový kód C11 a vámi vybrané botky mohou být vaše za ještě levnější cenu, než v Eshopu. A to už je nabídka, která nelze odmítnout, co myslíte?

www.zuzanashop.cz
Email: info@zuzanashop.cz
Zuzana´Shop, s.r.o., Sukova 4, 602 00  Brno