trendy-svatebnich-bot-2016Vykročte k oltáři pravou nohou a ve stylové obuvi

Svatební boty jsou nedílnou součástí každého svatebního looku – jedinou výjimkou jsou nevěsty, které se vdávají na pláži v Karibiku a mohou si dovolit boty neřešit 😉 My ostatní, které to štěstí nemáme, se dnes zaměříme na výběr těch pravých svatebních bot – ať už lodiček, sandálů, balerínek nebo pantoflíčků totiž není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát.

vykrocte-k-oltari-v-krasnych-svatebnich-botechSvatební boty hrají prim – i když jsou většinou  v zákulisí

Kromě toho, že musí být botky pohodlné, musí být zároveň krásné. I pokud máte dlouhé šaty, vaše boty budou během svatebního dne středem pozornosti. Budou vykukovat zpod svatebních šatů při chůzi a tanci, budou vidět na svatebních fotografiích a dokonce budou hrát hlavní roli při některých svatebních hrách. Dnes se proto podíváme na největší trendy svatební obuvi v roce 2016.

krajkove-svatebni-strevicky-jsou-v-modeKrajky nepatří jen na negližé – nosí se i na botách

Mezi největší svatební (a nejen svatební) trendy roku 2016 patří etnostyl a bohémské rozevláté kousky. Stejná móda ovládla i střevíčky. Krajky, třásně a minimalistické sandálky zdobené krajkovými ornamenty najdete ve všech výlohách. Stejně jako u jiných částí svatebního looku i zde platí, že byste měla vybírat takový odstín svatební obuvi, jaký máte odstín svatebních šatů. Pokud jste si tedy vyhlédla bílé, patří k nim bílé lodičky. Pokud jsou vaše vyvolené šaty slonovinové nebo šampaň, zvolte k nim botky ve stejné barvě.

zlate-detaily-na-svatebni-obuvi-prave-letiSandálky nebo lodičky – zlato, kam se podíváš

Už v minulém roce se zlaté detaily objevovaly nejen na botách, ale i na oblečení a doplňcích. Letos se ale zlatá ukazuje znovu a tentokrát s ní designéři nešetří. V obchodech můžete najít zlaté lodičky i sandálky a co není celé zlaté, má alespoň zlaté zdobení. To ale neznamená, že čistě bílé lodičky jsou ze hry. Pokud chcete být in, ale vašim vybraným svatebním botkám chybí trošku toho pozlátka, stačí našít vzor z blyštivých korálků a štrasu na kousek  tylu a ten potom na několika málo viditelných místech nastehovat na botky. Druhou možností je doplnit střevíčky o třpytivou sponu, kterou pouze připnete na pásky boty a violá, vaše designérské a naprosto unikátní svatební boty jsou na světě.

modre-svatebni-botky-v-barve-svatbySvatební boty v barvě svatby – detail, na kterém záleží

I letos zůstávají v módě botky v barvě svatby. Důvod je jednoduchý – barevné boty nejen že udělají dojem, že jste doladila svatbu do posledních detailů, ale navíc je budete moci bez problémů nosit i po svatbě. Kromě toho je více než jisté, že když budete chodit v barevných botáchch po trávě, pravděpodobně to na nich nezanechá takové stopy jako na bílých. Pokud tedy plánujete svatbu v červené barvě, proč si nevybrat červené botičky? A to samé platí o všech ostatních barvách. Zaručujeme, že takový doplněk hosté nepřehlédnou.