Měli jsme trošku absťák z toho, že už jsme dlouho neorganizovali žádné focení, tak jsme to napravili a spojili příjemné s užitečným. Některý z těchto portrétů totiž v současné době najdete na většině našich propagačních materiálů. Když jsme focení plánovali, věděli jsme, že chceme fotit svatební portréty. Oslovili jsme proto (nejen) svatebního fotografa Lubomíra Buchtu a jeho tandemovou fotografku Arinu Aniru.

Bruneta fouká do růžových peříček.

TÝM TĚCH NEJLEPŠÍCH PROFESIONÁLŮ V AKCI

Samozřejmostí potom byla spolupráce s profesionální vizážistkou ze Studia Krásná 4ever, Jitkou Běťákovou, se kterou jsme již fotili například svatební botičky, a která se postarala o líčení obou modelek Kristýny i Lucky. Naopak úplným nováčkem v našem týmu se stala ostřílená kadeřnice Monika Hrazdilová z Kadeřnictví Monika, která pro nás byla něco jako záchrana v poslední chvíli, protože původně domluvená kadeřnice onemocněla (už aby bylo léto, máme na ty nemoci před focením opravdu štěstí :)) Závěrečnou tečku každému looku dodaly doplňky z Bižuterie Zemánek, nebo z osobních sbírek fotografů.

Přirozený makeup, vyčesaný drdol a koruna z bílých umělých květů.

KLASICKÉ PORTRÉTY S MODERNÍM NÁDECHEM

Když jsme uvažovali o tom, jaký styl chceme nevěstám ukázat a jakými novinkami je inspirovat, po společné domluvě se všemi profesionály se postupně vyvinul jednotný styl celého focení, který by se dal nazvat: Klasické portréty s moderním nádechem. Během focení jsme vyzkoušeli svatební klasiky, jako je španělský závoj, rudá rtěnka, bílý korzet, nebo vyčesaný drdol a dotáhli jsme je do dokonalosti moderním šmrncovním doplňkem, nebo zajímavým líčením. Co říkáte? Uměli byste si něco podobného představit na své svatbě?

Bruneta s dlouhým rozpuštěným svatebním účesem a fialovým líčením. Svatební účes z malých copánků a blondýna z profilu. Falešné mikádo z blonďatých vlasů s rudou rtěnkou. Španělský závoj s rudou rtěnkou a kouřovým líčením. Retro drdol s vlnou na temeni a štrasovými doplňky. Zapletený drdol se španělským závojem. Vyčesaný svatební účes s růžovou stuhou. Portrét nevěsty s výrazným fialovým líčením.