Říká se, že láska prochází žaludkem a výborné chutné jídlo na svatbě je skutečně klíčové. Hladoví hosté se rozhodně na svatbě nebudou bavit tak dobře jako najezení a riziko, že rozmrzelí hosté nebudou mít na vaši svatbu ty nejlepší vzpomínky roste. Vyberte si z online databáte cateringů na caterings.cz a nikdy nešlápnete vedle.
Nabídky doplněné fotkami a referencemi.

Databáze cateringů na jednom místě: Jak to všechno začalo?

Pokud máte svatbu v restauraci nebo v hotelu, není nic jednoduššího než tam zajít na oběd nebo na večeři a ochutnat, jestli kvalita občerstvení odpovídá vašim představám. Ale co když máte svatbu v party stanu, na louce nebo ve vinařství? Pak budete potřebovat vybrat catering. Jenže kde najít výběr spolehlivých cateringů? Přesně tuhle otázku si položili i zakladatelé caterings.cz: “Kolegyně se vdávala a catering v místě svatby jí nevyhovoval. Tak začala hledat a zjistila, že najít vhodný catering na internetu je opravdu těžké. Chyběl web, kde by si mohla cateringové společnosti vyfiltrovat podle místa a příležitosti a kde by si o nich přečetla pár řádků a koukla na fotky. A tak to vzniklo. Pak už to šlo ráz na ráz. :-)”

Catering na svatby a oslavy.

Od kávy po banket: Občerstvení na jakoukoliv party

V tuhle chvíli je na caterings.cz databáze téměř 100 cateringů z celé republiky. Od všeobjímajících nabídek na celkové zajištění občerstvení od předkrmu po dezert včetně obsluhy, vybavení a nádobí až po úzce zaměřené food-trucky a stánky s občerstvením, které se specializují na cokoliv od burgerů, přes sushi až po vafle. Najdete tu i nápojové cateringy a samozřejmě i stánky zaměřené na tu nejlepší kávu.

Online poptávky cateringu.

Nabídky za pár kliků: Jak probíhá výběr z databáze cateringů na caterings.cz?

Výběr cateringu je úplně jednoduchý. Na hlavní stránce zadáte typ akce, na kterou catering hledáte a místo konání. Do poptávky doplníte podrobnosti, jako je počet hostů, rozpočet nebo termín. “Je potřeba říct, že dobré cateringy mají často velmi vybookovaný kalendář, proto máme na caterings.cz i hromadné poptávky: záhy tak zákazník zjistí, které cateringy mají v daný termín volno a které již bohužel ne.” říká Jaroslav, který je zodpovědný právě za web caterings.cz. Následně už jen počkáte na nabídky a s vybranou firmou se dohodnete na podrobnostech – třeba přes messenger přímo na webu.

Výborné jídlo na svatební hostinu.

Nekupujte zajíce v pytli: Pomohou fotky i recenze

A podle čeho se rozhodnout? Nejlepší je samozřejmě dobroty od vybraného cateringu ochutnat osobně na jiné akci. Pokud to ale není možné pomohou: recenze na cateringy od zákazníků, kteří si jejich služby objednali dříve. Tyto recenze pak zjednoduší ostatním zákazníkům výběr, protože není nic horšího než špatný catering na jinak povedené svatbě.”

10 věcí, které chce na svatbě každý svatební hostČtěte také: 10 věcí, které chce na svatbě každý svatební host


Občerstvení pro svatební hosty.

A co bude dál? Důraz na kvalitu i rozmanitost

Ačkoliv většina cateringů je nyní v Praze nebo v Brně, velká část z nich je ochotná na akce dojet. Přesto právě rozšíření seznamu cateringů do dalších regionů je to, na čem provozovatelé caterings.cz Bára, Jaroslav a Tomáš právě teď pracují: “Soustředíme se hlavně na to, abychom měli co nejlepší nabídku ve všech městech. Také pracujeme na tom, aby komunikace po poptání cateringů probíhala co nejlépe: aby zákazníci nečekali a dostali jasnou a výhodnou nabídku co nejdříve.” A my jim v této záslužné činnosti přejeme hodně úspěchů.