Dnes se podíváme na nejnovější svatební trendy pro rok 2020. Udělali jsme si průzkum a zjistili jsme, co letos bude frčet v oblasti květin, svatebních šatů a výzdoby. Udělejte si něco dobrého, pohodlně se usaďte a prozkoumejte vše pro letošní nejúžasnější svatbu!

svatební trendy 2020

Uvolněná a neformální svatba

Pro začátek začneme stylem svatby, který se letos bude nést v uvolněném a neformálním duchu. Svatby o 80-ti a více lidech jsou pomalu na ústupu a snoubenci budou čím dál častěji volit komornější svatby v menších skupinkách. Rozpočet se pak bude počítat pouze na nejbližší rodinu a přátelé.

Další výhodou, kromě menšího rozpočtu, je fakt, že se v menší skupince mohou novomanželé věnovat každému hostu, což v početné skupině lidí jde jen stěží.

8 věcí, díky kterým bude vaše svatba nezapomenutelnáČtěte také: 8 věcí, díky kterým bude vaše svatba nezapomenutelná

Udělejte to velkolepé

Jedním z trendů letošního roku je sice svatba v omezeném počtu lidí, to ale neznamená, že se nemůžete rozšoupnout ve výzdobě!

svatební výzdoba

Není tedy žádným překvapením, že jedním z nejnovějších svatebních trendů je velkolepá výzdoba. Obrovské balónky ve vzduchu, balónková girlanda, ohňostroj… to vše vašim hostům doslova vezme dech.

Trendy svatební šaty

Dle časopisu Vogue, budou letos v kurzu svatební šaty s kapsami. Kapsy mají mnoho výhod – dáte si tam rtěnku, kapesníček nebo dokonce mobilní telefon.

elegantní svatební šaty

Dalším trendem, za který děkujeme britské vévodkyni Meghan Markle, jsou jednoduché elegantní svatební šaty. Tyto šaty byly oblíbené i v roce 2019 a není pochyb o tom, že budou i letos. Dále také dlouhé rukávy a výrazné červené rty, které jednoduchým šatům dodají šmrnc.

Velké květiny, pro wow efekt

Určitě s námi budete souhlasit, že květiny dokážou i z té nejobyčejnější místnosti vykouzlit dokonalé místo s romantickou atmosférou. Proto neponechejte nic náhodě a jejich výběr pořádně promyslete.

Velké květiny v pestrých barvách, kterými jsou doplněné elegantní bílé a především, které voní! Taková květina bude vládnout tento rok. Zeptejte se vaší floristky, jaké květiny by se k sobě mohly hodit, jak zkombinovat různé velikosti, tvary a textury a určitě spolu vymyslíte takovou, kterou budou všichni hosté obdivovat.

svatební květiny

Květiny můžete využít i jinak, například je zamrazit do kostek ledu, ozdobit s nimi fotokoutek nebo s nimi dodat šmrnc svatební párty!

Svatební video, co má styl

Letos také bude kladen důraz na zachycení momentů z vašeho velkého dne. Fotografové jsou samozřejmost, ale kameraman, který z vašeho svatebního dne vytvoří stylový film, u kterého vám vždy ukápne slzička – to bude to pravé ořechové.

Kameramani jsou čím dál populárnější a věřte, že když natrefíte na toho správného, pak budete mít nezapomenutelnou trendy vzpomínku na celý život. Navíc v dnešní době ti zkušenější vytasí své technologické zbraně v podobě dronů, které video posunou na úplně jinou úroveň!

Výběr svatebního fotografa: 5 tipů, jak najít toho pravéhoČtěte také: Výběr svatebního fotografa: 5 tipů, jak najít toho pravého

Udělejte si to po svém

I když jsme vám tu shrnuli pár svatebních trendů, které letos budou frčet, ujistěte se, že vše děláte podle vašich představ. Pokud si s něčím nejste tak úplně jisti, nemusíte to dělat jen pro to, že je to letos IN. Vytvořte si klidně vlastní styl, však je to vaše svatba a je jen jednou za život.