Vážené dámy, vážení pánové, milí zamilovaní. Srdečně Vás zveme na šestý ročník velkolepé Svatební SHOW 2016 Brno.
Svatební show se blíží
Svatební SHOW je veletrh nové kategorie pořádaný svatební agenturou Naïve s.r.o., kde je Vše o svatbě mediálním partnerem. Událost je určena všem zamilovaným. Cílem této show je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí – svatby.

Na co se můžete těšit

V reprezentativním prostředí Richard Adam Gallery Vám vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu a hlavně bohatou zábavu.

Těšit se můžete na velkolepou soutěž o svatbu snů, kde můžou zájemci vyhrát svatbu úplně ZDARMA, a také na losování bohaté svatební tomboly, ze které bude výtěžek věnován na charitativní účely. Podívejte se na naše zážitky z minulé Svatební show. Tehdy jsme byly na našem prvním svatebním veletrhu a stálo to za to.

Blog: Zážitky a poznatky z našeho prvního veletrhuČtěte také: Blog: Zážitky a poznatky z našeho prvního veletrhu

Připojte se k události na Facebooku:  www.facebook.com/svatebnishowbrno

Těšíme se na vás!