Chtěla byste zažít svatbu v saloonu za doprovodu klavíru? Dojet na obřad na koni, nebo v kočáře ve stylu divokého západu? Proč ne? Westernové veselky se skládají ze  špetky neformálnosti, trochy vzrušujícího dobrodružství, ale hlavně velké spousty zábavy. Svatbu jako na divokém západě určitě ocení i váš nastávající, který se nebude muset šponovat do lesklého saka, nebo dokonce do fraku, ale vystačí si s rozhalenou košilí a kovbojským kloboukem. Přečtěte si naše tipy a vaše westernová svatba bude jako z divokého západu.

Novomanželé při focení westernové svatby uprostřed lesů.

Pro epický look využijte dramatický širák nebo vysoké kožené boty

Ani vy se neoblékejte do příliš zdobených šatů – přeci jen – budete se brát spíše na poli, nebo ve stodole než v moderním hotelu. I vy můžete využít typických westernových prvků, jako jsou vysoké boty, klobouk, nebo naopak korzetové šaty s bohatou sukní s vysokým rozparkem. To samé platí pro kytici. Místo rudých růží zvolte spíš luční kvítí se stébly obilí, nebo peřím, a nebojte se i hodně barevných kombinací. Pugét by neměl působit dokonale, ale jako by byl právě natrhaný na louce. Stejnými květinami dozdobte účes, nebo kovbojský klobouk a jste připravena se vdát.

Svatební fotoeditoriál: Westernová romanceČtěte také: Svatební fotoeditoriál: Westernová romance


Kovbojka-pri-zapadu-slunce-v-dobovych-satech-na-ranci.

Svatební obřad mezi balíky sena doplňte koňáckými dekoracemi

Při obřadu posaďte hosty na balíky sena s přehozy a nabídněte pánům kovbojské klobouky a dámám krajkové slunečníky. Kovbojského tématu se nevzdávejte ani na hostině. Čokoládová poleva ozdobená „lasem“ z marcipánu, nebo podkovami zaručeně podtrhne celou událost. Ve večerních hodinách naplánujte country bál s kolovými tanci, nebo venkovní grilování s opékáním selete a na zapití nabízejte pivo ze sudu, nebo vaší variaci na „Kolalokovu limonádu“.
Dopřejte hostům kovbojské aktivity s příchutí dobrodružství.

Volná zábava s příchutí dobrodružství

Součástí večerní zábavy potom může být například rodeo, střelba ze vzduchovky, nebo jízda na koni. Nechte hosty, ať se pořádně vyřádí a vy s manželem budete mít zatím čas na fotografie. Dovoleno je vše. Fotky na koních u balíků sena nebo přímo na hromadě sena ve stodole, u řeky, jezera, nebo i na poli. A když se začne stmívat, odjeďte s novomanželem do západu slunce na koni.

Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelkaČtěte také: Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelka


Chcete také svatbu ve stodole? Stačí se podívat po okolí.

Farmy, ranče i stodoly v ČR rostou jako houby po dešti

Buďte si jistá, že vaše svatba se stane inspirací pro dlouhou řadu kamarádek, které budou říkat, že se nikdy na svatbě tak dobře nebavily. A pokud přemýšlíte o tom, že najít ideální místo na kovbojskou svatbu v České republice bude problém, zkuste se porozhlédnout například po rančích, jízdárnách, nebo skanzenech.