Dávno už neplatí, že svatební dort musí být umístěn na stole před novomanželi, kde ho obdivují svatebčané v průběhu svatebního oběda. V tomto článku Vám ukážeme, jak si na svatbě sestavit trendy sweet bar!

https://flic.kr/p/p7pMWF

Co je to sweet bar?

Že nevíte, co je to sweet bar? Je to jakákoliv plocha, ať už stůl, starší komoda či vitrínka, kde se nachází všechny sladkosti. Od svatebního dortu, přes makronky až po sladké mandle v cukru. Zkrátka cokoliv sladkého Vás napadne.

https://flic.kr/p/f56XMm

Co nesmí na sweet baru chybět?

Na sladkém baru rozhodně nesmí chybět svatební dort. Měl by být umístěn nejlépe uprostřed na podstavci, aby dominoval ostatním sladkostem. Kolem něj by pak měly být umístěné ostatní dobroty, jako jsou: cake pops, zákusky, sladké mandle, makronky a třeba cupcakes. I zde platí, že fantazii se meze nekladou. Můžete použít různé vkusné mističky, skleněné dózy nebo patrové stojany na cupcakes. Pohrávejte si s výškou, co je libo. Aby hosté věděli, na čem si zrovna pochutnávají, můžete před jednotlivé zákusky přidat cedulku s nápisem.

Objednejte si dokonalý svatební dortČtěte také: Objednejte si dokonalý svatební dort

Myslete i na to, aby si svatebčané svůj zákusek měli na čem odnést. Do rohu stolu umístěte dezertní talířky, ubrousky a dostatek vidliček.

https://flic.kr/p/mWtCWH

Zaměřte se na výzdobu!

Pokud je to možné, okolí stolu vyzdobte a zaručíme Vám, že žádnému oku hosta tento sweet bar neunikne. A navíc bude skvěle vypadat na fotkách! Jako dekoraci můžete použít stuhy, pom pomy, které zavěsíte nad stolek, či papírová srdíčka, kterými vyzdobíte zeď za stolkem. Pokud máte sweet bar umístěn v prostoru, zavěste v přední části stolu girlandu s nápisem: dezerty či sweet bar.

https://flic.kr/p/brYYZG

Tak co říkáte? Není tenhle nápad okouzlující? Zařaďte do svatební hostiny sweet bar a zaručujeme, že se o něm bude ještě dlouho povídat.