Kategorie

Dodavatelé

Číst články

Chceme vám představit jen to nejlepší z české svatební scény. Proto v této sekci webu najdete rozhovory a články o zajímavých dodavatelích. Svatebních místech i nových službách, které se každý rok vynořují. Věděli jste například, že si můžete objednat mobilní výčep Prosecca? Tichý ohňostroj, nebo prstýnek, na kterém bude označeno postavení planet ve váš svatební den?

Každou rubriku v této sekci plníme odpovídajícími články. Pod rubrikou Cukrárna tedy najdete rozhovory s cukrárnami. Kontakty na fotografy pod sekcí Fotografie a kamera a výběr těch nejlepších lokací pod tlačítkem Místa na obřad a hostinu. Dodavatelé jsou z celé České republiky, ale dole ve článku vždy kromě odkazu na jejich web najdete i adresu a kontakt, abyste se rychle zorientovali.

Na rozdíl od jiných svatebních webů se snažíme každého dodavatele představit. Upozornit na jeho výhody oproti jiným firmám ve stejném oboru. Najdete tu tedy nejen kontaktní údaje, ale také fotografie. A hlavně odpovědi na otázky, které by vás mohli zajímat. Jak dlouho před svatbou dodavatele oslovit, připravuje cukrárna ochutnávky, kolik je v hotelu pokojů, na kolik vyjde ušití šatů na míru a podobně.

Zavřít