Kategorie

Dodavatelé

Číst články

Chceme vám představit jen to nejlepší z české svatební scény. Proto v této sekci webu najdete rozhovory a články o zajímavých dodavatelích. Svatebních místech i nových službách, které se každý rok vynořují. Věděli jste například, že si můžete objednat mobilní výčep Prosecca? Tichý ohňostroj, nebo prstýnek, na kterém bude označeno postavení planet ve váš svatební den?

Každou rubriku v této sekci plníme odpovídajícími články. Pod rubrikou Cukrárna tedy najdete rozhovory s cukrárnami. Kontakty na fotografy pod sekcí Fotografie a kamera a výběr těch nejlepších lokací pod tlačítkem Místa na obřad a hostinu. Dodavatelé jsou z celé České republiky, ale dole ve článku vždy kromě odkazu na jejich web najdete i adresu a kontakt, abyste se rychle zorientovali.

Na rozdíl od jiných svatebních webů se snažíme každého dodavatele představit. Upozornit na jeho výhody oproti jiným firmám ve stejném oboru. Najdete tu tedy nejen kontaktní údaje, ale také fotografie. A hlavně odpovědi na otázky, které by vás mohli zajímat. Jak dlouho před svatbou dodavatele oslovit, připravuje cukrárna ochutnávky, kolik je v hotelu pokojů, na kolik vyjde ušití šatů na míru a podobně.

Na kus řeči s brněnskou královnou dortů

Cukrárna

Vyzpovídali jsme zakladatelku firmy Luxusní dorty, se kterou jsme měli možnost kreativně kooperovat na fotoeditoriálu Sweet Palette. Zajímalo nás především, kde bere inspiraci pro své romantické a elegantní kreace, co ji na pečení nejvíce baví a jak se k výrobě sladkostí vůbec dostala. Celý článek

Anna Magdaléna: Dorty a zákusky podle posledních trendů

Cukrárna

1) Na jaké dorty se zaměřujete? A pečete i jiné zákusky? Nezaměřujeme se pouze na jeden styl dortů. Důležité je, abychom splnili přání  každé nevěsty. Nabízíme jak jednoduše zdobené dorty s živými květinami, tak složitější dorty s krajkou, modelovanými květinami, panáčky a podobně. Kromě tradičních Celý článek

Zavřít