Rozhodnout se, do jakých barev budete ladit celou svatbu, je v dnešní době celkem oříšek. Existují doplňky a dekorace téměř ve všech barvách, jaké si jen dokážete představit a to celé rozhodování podstatně ztěžuje. My vám proto přinášíme inspiraci na velmi oblíbenou a trendy svatební kombinaci – pudrově růžovou a zlatou. Barevná kombinace je to letní a protože máme před sebou přece jen ještě kousek léta, nebojíme se vám ji představit. Pohodlně se usaďte s šálkem kávy a nechte se inspirovat!

Barevná svatební kombinace růžová a zlatá

Fotocredit: pinterest

Méně je někdy více

Zlatá barva je ve své podstatě velmi výrazná, proto jí není vhodné doplňovat tmavšími a jinak výraznějšími barvami. Držte se tří barev: zlatá, pudrově růžovásvětlounce šedivá nebo světlá mint. Tyto tři barvy pak použijte při zdobení fotokoutku, při navrhování svatebního oznámení a při celkovém dekorování svatební hostiny. Snažte se to ale s dekoracemi nepřehánět, víte co se říká, „méně je někdy více“ a tak dávejte dekorace sem tam a doplňte je živými květinami.

Léto: 2 osvěžující letní drinky – receptyČtěte také: Léto: 2 osvěžující letní drinky – recepty

Inspirace na svatbu v růžové barvě

Fotocredit: pinterest

Pánský svatební oblek s růžovou

Fotokredit: pinterest

Pánové a růžová

Ano, přiznáváme, že růžová není zrovna barva mužů, ale pojďme se na to podívat trošku s nadhledem. Žijeme v 21. století, kdy si lidé nosí, co chtějí (i když nám z toho občas přechází zrak), jsou odvážnější a to je i důvod, proč by si muži mohli na svatbě dovolit nějaký ten růžový detail. Pokud se jedná o světle růžovou kravatu či motýlkakorsáží, tak v tom nevidíme sebemenší problém Obzvlášť krásně a stylově bude svatební korsáž a kravata v růžové barvě vypadat v kombinaci s tmavě modrým nebo šedým oblekem. Posuďte sami.

Církevní, evangelický a civilní obřad: Pro a protiČtěte také: Církevní, evangelický a civilní obřad: Pro a proti

Svatební oznámení růžové

Fotokredit: pinterest

Podařilo se nám navnadit vás na tuto romantickou svatební atmosféru plnou pudrově růžových a zlatých dekorací? Věříme, že ať už zvolíte jakoukoliv barvu, bude krásně doplňovat celkový vzhled, bude krásně vypadat na fotkách a především podtrhne krásu vaší, nevěsty a ženicha.