Čeká vás brzy jeden z nejkrásnějších dnů v životě? A už jste přemýšleli, jak naložíte se všemi těmi krásnými fotografiemi? Že ne? Pokud byste si chtěli ze svatebních fotek vytvořit něco kreativního, pak tu pro vás máme pár tipů. Uvařte si kafe, dejte si nohy nahoru a pusťte se do čtení!

Svatební polaroidové fotografie

Jaké jsou možnosti:

–  vytvořit fotoknihu, která bude vyprávět váš zamilovaný příběh
–  vsadit na klasiku a vytvořit si fotoalbum
–  z té nejkrásnější fotografie si nechat udělat obraz

Svatební fotokniha

Svatební fotoknihy jsou čím dál oblíbenější a čím dál víc lidí propadne jejich kouzlu. Není to totiž klasické fotoalbum, tato kniha by měla být speciální, jako byl speciální i váš den. Vytvořte si fotoknihu, u které se ostatní neubrání slovu wow!  Jak bude vypadat, je jen na vás a je jedno, jestli ji necháte minimalisticky jednoduchou, nebo se na ni skutečně vyřádíte. Skvělé je, že si můžete nechat vyrobit několik kopií a ty potom rozdat například prarodičům nebo svědkům.

Prohlížení svatební fotoknihy

U tak vyjímečného dne, jako je ten svatební, doporučujeme vkládat raději méně fotek na stranu, ať fotografie pořádně vynikne. Přidejte text nebo citace přátel. Když vám kniha dorazí, můžete do ní ještě dolepit například svatební oznámení nebo plátek růže z kytice na památku. Na výběr je z velkého množství vazby, můžete si vybrat třeba z kožených nebo plátěných desek, fotopapíru nebo obyčejného papíru. Na internetu najdete několik stránek, kde si podle šablony vytvoříte tu svoji, objednáte a přijde vám poštou. Je to jednoduché a budete mít krásnou vzpomínku na celý život.

svatební kniha v pevné vazbě

Kreativní svatební fotografie? Zničte své svatební šaty!Čtěte také: Kreativní svatební fotografie? Zničte své svatební šaty!

Svatební fotoalbum

Také jste si jako malé děti rádi prohlíželi alba svých rodičů a prarodičů? Pokračujte v jejich stopách a vytvořte si to své! Sice je to časově náročnější, než u fotoknihy, pravděpodobně nad ním strávíte několik večerů se skleničkou vína a něčím dobrým na zub, ale výsledek určitě bude stát za to. Pokud jste tvořivý tip, pak to pro vás bude dokonce zábava!

zlatá svatební kniha

Na trhu najdete spoustu prázdných fotoalb, ze kterých si jistě vyberete. Navíc, kdy naposledy jste měli možnost lepit klasické černé fotorůžky a tvořit vzpomínkové album? Stejně jako u fotoknihy si do alba můžete vlepit i svatební oznámení.

svatební album s mramorovým vzhledem

Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelkaČtěte také: Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelka

Svatební obraz

Předem upozorňujeme, že to nebude vůbec lehký úkol. Vždyť, jak byste mohli ze všech těch krásných fotek vybrat jednu? Jednu! Ale věříme, že ať už vyberete jakoukoliv, bude to stát určitě za to! V dnešní době už není vůbec žádný problém nechat z fotky vyrobit obraz. Zvolíte si rozměr, nahrajete fotku a voilá, obraz je na světě. Jen počkejte, až ho uvidíte ve zvolené velikosti! My bychom si ho dokázali představit například nad manželskou postelí, nebo mezi ostatními fotografiemi na stěně, kudy každý den procházíte, protože není nic kouzelnějšího, než mít vzpomínky co nejblíž.