Koupila jste své svatební šaty a uvažujete, co s nimi po svatbě? Proč je nevyužít a nevytvořit nádherné fotografie při zábavném focení? Trash the dress (znič ty šaty) je jeden z nejnovějších trendů z USA. Způsobů jak trapně zničit svatební šaty je nepřeberně. Možná měla co dělat, aby přežily svatební den bez úhony, ale teď je načase se pustit do ničení stylově.

Ponořte se do moře, nebo do bazénu a nechte šaty plout

Tento způsob destrukce se nejvíce vyplatí, pokud se vdáváte v zahraničí u moře. Posloužit ale může i jezero, nebo jakýkoliv bazén. Druhý den po svatbě si udělejte výlet k moři, vyfoťte nějaké fotografie na břehu a poté se začněte romanticky máčet v moři. Je dobré neskočit do vln po hlavě, ale postupovat zvolna a opravdu se vyřádit.

Zabalte plavky, svatební šaty a hurá k mořiČtěte také: Zabalte plavky, svatební šaty a hurá k moři


Tip redakce: Nebojte se ani drobných lumpáren. Cákání na partnera nebo kohoutí zápasy v moři budou na fotkách vypadat krásně.


Výhodou takového pomalého postupu je i změna světla, takže kotníky smočíte například ve tři odpoledne při plném světle a plně ponoření skončíte až při západu slunce. A když už budete v moři od hlavy k patě, co takhle zkusit focení pod vodou?

Tip redakce: Pouze si dejte pozor na velikost šatů, které ničíte. Čím větší jsou šaty před namočením, tím těžší budou nacucané vodou, takže ideální róba pro tyto účely je spíše z lehké látky a s málo vrstvami.

Vybarvěte se při duhovém zničujícím focení

Pokud jste rozhodnutá se zbavit svých nejlepších šatů, ale moře nemáte v dosahu, zkuste si pohrát s barvami. Způsobů, jak na sebe umělecky naplácat barvy je mnoho. Ať už vytvoříte fotografie, kdy si váš manžel zahraje na malíře, a vy budete umělecké dílo, nebo si zahrajete paintball ve své bílé róbě, či se inspirujete Indií a budete po sobě házet barevné pudry, možností je přehršel. Úplně nejjednodušší je vrátit se do dětských let, namíchat nepřeberné množství barev do balonků, tub, nebo jen na igelit a můžete se začít barvit. Výhodou této destrukce vašich svatebních šatů je jak finanční nenáročnost, tak i široké množství lokací, kde tohle focení může proběhnout. Zkuste třeba zahradu, nebo naopak posprejovaný městský podchod.

Výběr svatebního fotografa: 5 tipů, jak najít toho pravéhoČtěte také: Výběr svatebního fotografa: 5 tipů, jak najít toho pravého


Bahenní lázeň zdarma a krásné fotografie k tomu 🙂

Pokud nechcete utrácet ani za barvy je tu ještě jedna možnost – bahno. Princip válení v bahně je úplně stejný jako u barviček. Využijte toho, že vaše šaty budou na konci tohoto focení stejně nepoužitelné a projděte se po městě, nebo po přírodě. Pokud jste milovník přírody, krásné fotografie mohou vzniknout zejména na rozkvetlých polích, u stohů slámy, nebo při lezení na stromy. Pokud naopak dáváte přednost zákoutím města, vydejte se na focení na zajímavé lokality, jako jsou továrny, vybydlené domy, železniční koleje, nebo domy s grafity. A víte, jaká je největší výhoda tohoto stylového posledního použití vašich svatebních šatů? Že na sobě máte nejkrásnější šaty v životě, jste s vaším nejoblíbenějším člověkem na celém světě a můžete si dělat, co chcete. A jak odepíšete vaše svatební šaty vy?

Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelkaČtěte také: Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelka