https://www.flickr.com/photos/97124305@N06/13429200383/in/photostream/Svatební den se neúprosně blíží, šaty jsou nachystané, lodičky i podvazek na vás koukají z povzdálí a vy přemýšlíte, čím ještě ozvláštnit svůj svatební outfit? Co takhle nějakou svatební čelenku do vlasů? A že si nevíte rady při výběru? Nebojte, přichystali jsme rady a posbírali za vás inspiraci jak si vybrat vlasové doplňky pro vaši svatbu. Tutoriály o tom, jak je zakomponovat do svatebních účesů si můžete přečíst v našich dalších článcích pro krátké svatební účesy, středně dlouhé svatební účesydlouhé vlasy.

Zachovejte jednoduchost

https://www.flickr.com/photos/shelbydoeshair/3201138000/in/photostream/V jednoduchosti je krása a ve svatební den to platí obzvlášť. Když půjdete vybírat doplňky, zamyslete se nad outfitem jako celkem. Někdy jsou náušnice, náhrdelník, čelenka a náramek prostě moc. Stačí si vzít elegantní čelenku, která šaty doplní a krásně zvýrazní účes.

Účes a čelenka musí ladit

https://www.flickr.com/photos/bellafaye8/Ne každá čelenka se hodí ke každému účesu. Pokud jste již byla na zkoušce účesu, vybírejte čelenku právě pro tento typ. Budete mít drdol? Vyberte čelenku, která bude zakomponovaná do drdolu. Pokud budete mít rozpuštěné, nebo polorozpuštěné vlasy, vybírejte takovou, která bude posazena na vršku vlasů. Pokud ješte nevíte, jaký účes zvolit, nechte se inspirovat například naší galerií svatebních účesů.

Nedržte se zpátky

https://www.flickr.com/photos/bellafaye8/Pokud plánujete svatbu v zimě a myslíte si, že čelenka je pouze letní záležitostí, vyvedeme vás z omylu. I v zimě jde vkusně využít čelenka, která má nádech zimy. Větvičky a kytičky jsou to pravé ořechové. Proto se nedržte zpátky a nenechte se omezit zimním obdobím.

Věneček sem, věneček tam

https://www.flickr.com/photos/bellafaye8/Jelikož se nedržíme pouze jednotného stylu a líbí se nám světové trendy, vybrali jsme pro vás další inspiraci v podobě romantického věnečku do vlasů. Tento vlasový doplněk je nyní světovým hitem! Kombinovat můžete různé květiny, dle toho, jaké se vám líbí, či barvy vaší svatby. Takový věneček je velmi efektní doplněk do vlasů a jistě s ním sklidíte mnoho pochval. Hodí se nejlépe pro rozpuštěné nebo polorozpuštěné vlasy, ale parádu uděláte i s drdolem.

Vytvořte památku

https://www.flickr.com/photos/shandilee/10481954906/in/photolist-gYfL1s-o6a1tn-hTcW9P-e1KP69-e1EaFp-qQu2XW-e1EaKe-o8esuT-bkQPsy-peeKTt-bT2FRk-e7TcGL-8TtB3E-e1EaDF-rEMsEp-e7TcGA-aLNrXr-cfViW1-e1EaDT-kaNS2k-e1KPfm-duCHFB-qFh5fN-9yPn1q-8dNK3q-duCHDF-e1EaQ4-e1EaP2-cTJafQ-9y2vcr-bKN3eF-6SxWrs-bncMyf-6wdqZD-6gFrHp-8GTG8z-bwTixy-bKN2CP-bwTjtm-bwTkD5-pccSAJ-oWKzL8-pccT4N-64X1ao-bbCuBZ-4zoaEp-7GEySj-kaPtFe-dZzrnw-4naGP1Svoji svatební čelenku si dobře uchovejte. Za prvé vám bude připomínat nejkrásnější den a za druhé, nikdy nevíte, kdy se bude hodit. A navíc, není nic hezčího, než když sdílíte nějakou věc s přáteli či příbuznými. A proč by to nemohl být zrovna vlasový doplněk? Jen si představte, že se vám bude vdávat kamarádka, sestřenice, sestra či jiná známá a vy ji půjčíte svoji svatební čelenku. Víte, co se říká: něco nového, něco půjčeného.. No řekněte, nebylo by to krásné?