Každá z nás je nespokojená s některou částí svého těla. Snažíme se ji zakrývat, kamuflovat, přifukovat, nebo naopak zatahovat a při výběru oblečení se zaměřujeme na to, aby tahle část těla vypadala co nejlépe. Během let jsme se naučily, jak se oblékat do běžného života, ale co na svatbu? Svatební šaty jsou jedny z nejdůležitějších a také nejdražších ve vašem životě a měla byste v nich tedy vypadat nezapomenutelně. V tomto článku se proto zaměříme na tipy, jak vybrat svatební šaty pro malá prsa.
Tvarovaný korzet svatebních šatů vám opticky zvětší prsa.

Korzet musí sedět jako druhá kůže

Výrobci tvrdí, že vyrábějí svatební šaty pro každou postavu. Pokud ale obejdete pár půjčoven, zjistíte, že většina z nich se stále zaměřuje především na korzetové šaty s mohutnou tylovou sukní, což pro ženy s malými prsy není to pravé, obzvlášť pokud nemají 180 cm. Korzet sám o sobě je v pořádku, ale zaměřte se na to, aby byl na šněrování a ne na zip (nemohla byste ho pořádně dotvarovat) a paradoxně by vás mělo zajímat více to, jak korzet vypadá zevnitř, než zvenku. Potřebujete tvarovanou podšívku, která je formovaná do tvaru prsou a klidně i mírně vycpaná. Vyloženě plochý korzet by vám hrudník ještě více „splácnul“.

Čtyři nejdůležitější tipy pro zkoušení svatebních šatůČtěte také: Čtyři nejdůležitější tipy pro zkoušení svatebních šatů

Pokud se rozhodnete pro řasení nebo zdobení, soustřeďte se na živůtek.

Pokud už zdobení, tak spíše v horní části šatů

Po prozkoumání korzetu se zaměřte na střih šatů. Svatební šaty pro slečny s plochým hrudníkem by měly být spíše jednodušší střih, ale se zajímavými detaily. Pokud přeci jen toužíte po princeznovské sukni, vykompenzujte to bohatým a zdobným živůtkem ze zajímavého materiálu. V jednoduchém korzetu a nabírané sukni byste totiž dosáhla tvaru hrušky a vám jde o přesýpací hodiny. Využijte tedy malých prsou a oblečte si svatební šaty, které si více obdařené slečny nemohou dovolit.  Nabíraný výstřih, volánky, blýskavé ozdoby a vodorovné proužky, to jsou vaše vodítka pro dokonalé svatební šaty.

Jak na levné svatební šaty a jak radši neČtěte také: Jak na levné svatební šaty a jak radši ne

U některých svatebních šatů mají slečny s chlapeckou postavou výhodu.

Výhody, které mají jen slečny s plochým hrudníkem

Můžete také využít toho, že nepotřebujete podprsenku a vybrat si například šaty s úplně holými zády, hlubokým véčkovým výstřihem, nebo empírový střih pouze z lehoučké látky. A pokud se vám vaše prsa zdají být opravdu moc malá, pořiďte si silikonovou podprsenku. Nemá naprosto žádná ramínka ani pásek přes záda, takže ji můžete vzít pod jakékoliv šaty a navíc má tělovou barvu. Najdete ji ve specializovaných obchodech s prádlem, nebo ji prodává například Tezenis.

Fotoeditoriál: Sexy spodní prádlo nejen na svatbuČtěte také: Fotoeditoriál: Sexy spodní prádlo nejen na svatbu