Pokud vaše vlasy nesahají do půli zad nebo nejsou na ježka, pak jste tu správně. Dnes se podíváme na zoubek právě středně dlouhým vlasům, které mají vůbec ten největší výběr účesů. Bojíte se, že máte na svůj vysněný svatební účes moc krátké nebo jemné vlasy a kadeřnice vás s obrázkem pošle domů? Nebojte, v dnešní době jsou dostupné připínací, tzv. clip in vlasové pramínky, které vaše vlasy jednak prodlouží a také dodají potřebnou hustotu.
drdol z tmavych vlasu

kolaz se svatebnimi ucesy

Elegantní drdol

Jak už jistě tušíte, nejčastějším typem svatebního účesu je drdol. Ten může mít však několik podob a také záleží na tom, jakými vlasy disponujete. Hladký elegantní drdol, nebo drdol z copu byste možná zvládli i sami, ale pro složitější účesy se raději svěřte do rukou odborníka.

TOP svatební účesy: Drdoly a zapletené vlasyČtěte také: TOP svatební účesy: Drdoly a zapletené vlasy

Drdol však nemusí být pouze hladký a upravený, teď jsou naopak více trendy takzvané “messy” drdoly, tedy povolené drdoly, kdy vám kolem obličeje padá pár pramínků. Také můžete svou kadeřnici poprosit o zkoušku asymetrického drdolu po straně, bude vypadat více hravě a možná právě ten vám padne do oka víc, než ten klasický hladký.
drdol na blond vlasech

svatebni uces blond vlasy

Polorozpuštěné vlasy

Ve vyčesaných účesech se moc necítíte, ale také nechcete, aby vám vlasy padaly do jídla? Jednou z možností jsou polorozpuštěné účesy. Vrchní část vlasů je například spletená do povolených copánků a zamotaná do drdolu a zbytek vlasů je natočený a rozpuštěný. Takový účes by zvládla i šikovná kamarádka a když přidáte do vlasů ještě ozdobu z květin nebo perliček, nikdo ani nepozná, že jste nebyli u kadeřníka.

svatební polorozpuštěné vlasy

polorozpustene vlasy

10 MAKE-UP tipů, které by měla znát každá nevěstaČtěte také: 10 MAKE-UP tipů, které by měla znát každá nevěsta

Rozpuštěné účesy

Plánujete boho svatbu? Objevili jste na internetu rozpuštěný účes a nemůžete ho dostat z hlavy? Směle do toho! Krásně bude vypadat účes vyfoukaný do rovna, ale pro slavnostnější wow efekt doporučujeme alespoň jemné vlny. Pokud by vám rozpuštěné vlasy v průběhu dne vadily, mějte po ruce pinetku a klidně si pár pramínků sepněte. Pro tento typ účesu se navíc skvěle hodí květinové věnečky! Udělají z vás v během chvilky vílu.

Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelkaČtěte také: Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelka

Foto: Elstile