Bude se vaše sestra nebo nejlepší kamarádka vdávat a vy jí chcete poslední chvilky, kdy je single, zpestřit? Chcete jí připravit tu nejbáječnější rozlučku se svobodou, kterou svět viděl? Naše osvědčené tipy na hry na rozlučku se svobodou určitě využijete. Úplně stejně můžete připravit rozlučku se svobodou pro budoucího ženicha.

Co má na starosti svědkyně a družičky?Čtěte také: Co má na starosti svědkyně a družičky?

Svatba je velkým životním krokem, je třeba se na něj řádně připravit. A to nejen v rámci příprav. Se starým životem jednotlivce se musíte taky řádně rozloučit. Čtěte dál a nechte se inspirovat našimi tipy na hry na rozlučku se svobodou.

Užijte si hry na rozlučce se svobodou na maximum.

Jaké hry jsou TOP na rozlučku se svobodou pro nevěstu?

Místo máte vymyšlené, šerpy nebo trička s nápisem nevěsta a tým nevěsty taky. Dost možná už taky máte do puntíku naplánovaný program na rozlučku se svobodou. Rozlučka ale není maratón, důležité je si ji užít a odnést si ty nejkrásnější vzpomínky na poslední chvíle svobody.

Venkovní hry na rozlučku pro nevěstu

Stopovaná

Tahle hra vyžaduje vaši znalost místa, kde se rozlučka nevěsty odehrává. Připravíte jí totiž plánek města, spolu s dalšími účastnicemi rozlučky dáte dohromady určitý finanční obnos a nevěstu pošlete nakupovat do míst, která vyznačíte na mapce. Pošlete ji do cukrárny, vinárny, obchodu se spodním prádlem nebo do sexshopu? Poslední zastávkou by mělo být místo, kde se rozlučka odehrává.

Hledání pokladu

Máte k dispozici zahradu? Ukryjte na ní nevěstě dárky od každé z vás. Schovejte je na hůře dostupná místa, spolu s dárkem by tam taky měla být indicie, kde najde další dárek.

8 nápadů, jak by mohla vypadat rozlučka se svobodou pro nevěstuČtěte také: 8 nápadů, jak by mohla vypadat rozlučka se svobodou pro nevěstu

Balonky s úkoly

Každá z vás si vybere jeden balonek a do něj vloží lísteček s úkolem, který sama chce nevěstě splnit. Nevěsta si v průběhu rozlučky bude z balonků vybírat a vy budete úkoly plnit.

Úkoly pro nevěstu

Tahle hra se dá hrát jak venku, tak uvnitř. Připravte nevěstě seznam úkolů, které musí splnit. Za splnění všech úkolů dostane odměnu. Co třeba pobyt ve vinném sklípku nebo wellness?

Tip redakce: Nebojte se mezi úkoly zařadit i nějaký ten peprnější. Nechte si ho ale na chvíli, když už trochu opadnou zábrany.

Hry na rozlučku do baru.

Vnitřní hry na rozlučku nevěsty

Nikdy jsem ne…

Sedněte si společně ke stolu, před sebe si postavte svůj oblíbený drink. Každá z vás vymyslí větu, která začíná na „Nikdy jsem ne…“, třeba „Nikdy jsem v baru neoslovila neznámého muže“. Každá, která to udělala, se musí napít.

Kvíz pro nevěstu

Připravte si seznam otázek o nastávajícím manželovi, a ještě před rozlučkou požádejte ženicha, aby vám na ně odpověděl. Ideálně prostřednictvím videa. Stejné otázky pak pokládejte nevěstě a hned ji konfrontujte s odpovědí ženicha. Za každou chybnou odpověď by se nevěsta měla napít oblíbeného drinku.

Tip redakce: Mezi nejoblíbenější otázky patří:
– Kdy jste se seznámili?
– Kdy padla první pusa?
– Jaké jídlo ženich nesnáší?
– Jakou barvu má ženich rád?
– Jaký typ žen se nastávajícímu líbí?

Karaoke

Skvělá zábava na každou party. Připravte si známé písničky a všechny si postupně zazpívejte. Že neumíte zpívat? O to větší to bude zábava.

Sběr podpisů

Dejte nevěstě bílé tričko a fix na textil a vyšlete ji sbírat podpisy. Předem si ujasněte, kolik jich má získat a od koho.

Kalhotky pro nevěstu

Každá z dam, které se rozlučky účastní, koupí nevěstě kalhotky. Neměly byste se přitom řídit vkusem nevěsty, kupte takové spodní prádlo, které se líbí vám. Pěkně je zabalte a všechny je dejte na jedno místo. Nevěsta je bude postupně rozbalovat a hádat, kdo jí které koupil.

5 nejoblíbenějších sexy her na rozlučku se svobodou pro nevěstuČtěte také: 5 nejoblíbenějších sexy her na rozlučku se svobodou pro nevěstu

Veselé historky s nevěstou

Každá z kamarádek napíše na lísteček tu nejvtipnější věc, kterou s nevěstou zažila. Nevěsta je pak bude číst a musí uhodnout, kdo historku napsal. Když se splete, následuje pokutový panák. Když uhodne, pije autor historky.

Módní přehlídka

Připravte nevěstě několik věcí, ze kterých má vyčarovat outfit. Co třeba pár roliček toaletního papíru, alobal, podvazek, šála a podobně?

Tip redakce: Připravte taky nevěstě certifikát o tom, že se řádně rozloučila se svobodou a je zcela připravena vstoupit do svazku manželského. Nezapomeňte se na něj všechny podepsat.

Pánské hry na rozlučku se svobodou.

A co hry na rozlučku se svobodou pro ženicha?

Ani ženich nesmí přijít zkrátka. I on se chce s životem svobodného mládence rozloučit. Jaké hry jsou TOP na pánskou rozlučku?

Rozlučka se svobodou pro ženichaČtěte také: Rozlučka se svobodou pro ženicha

Venkovní hry na rozlučku ženicha

Fotodeník z rozlučky

Ať už rozlučka probíhá venku nebo doma, fotodeník z rozlučky je skvělou zábavou. Jak na něj? Dejte ženichovi za úkol vyfotit předem daný počet objektů. Co třeba vyfotit se s policistkou nebo barmankou? Udělat si selfie na skluzavce?  Za nedodanou fotku následuje trest v podobě pokutového panáka.

Je ženich připravený stát se dokonalým manželem?

Prověřte si, zda se zvládne postarat o svou budoucí manželku za všech okolností. Dejte mu za úkol rozdělat oheň, nadojit mléko, ulovit rybu, rozdávat úsměvy, připravit jídlo apod. Za splnění úkolů následuje odměna.

Aktivity na rozlučku ženicha.

Vnitřní hry na rozlučku pro ženicha

„Nikdy jsem…“

Stejná verze jako u rozlučky nevěsty. Každý z pánů řekne větu začínající na „Nikdy jsem ne…“, kdo to má jinak, vypije panáka.

Trenýrky pro ženicha

Každý z účastníků rozlučky koupí ženichovi jedny trenýrky podle svého vkusu. Ženich bude při rozbalování hádat, kdo mu je dal, přitom taky řekne, proč tipuje právě jeho. Když se netrefí, vypije drink, když uhodne, pijí drink všichni ostatní.

Svatební kvíz pro ženicha

Jak dobře zná svou partnerku? Připravte si seznam otázek, nevěstu ještě před rozlučkou požádejte o odpovědi. Během rozlučky se ptejte ženicha a pak mu předložte odpověď nevěsty. Za každou špatnou odpověď následuje pokutový panák.

Úkoly z klobouku

Napište na lísteček různé úkoly, ženich bude v průběhu rozlučky losovat a úkoly plnit. Co takhle pozvat ženu, kterou mu vyberete, na drink? Vyzvat k tanci nejstarší ženu v baru? Za nesplnění úkolu následuje trest v podobě pokutového panáka.

Deskové hry, třeba oblíbené Activity

Že tuhle hru neznáte? Pak vězte, že obsahuje kartičky s úkoly, které musí hráči ostatním vysvětlit pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy. Ostatní mají uhodnout, o co jde.

Víte, že i když je jednotné oblečení spíše dominantou žen, i muži se mohou pěkně sladit? Ženich by měl být vždycky poznat od ostatních.

Venkovní hry na rozlučku se svobodou

Tip na závěr: Jaké dárky se hodí na rozlučku se svobodou?

Praktické dárky se hodí předat až na svatbě, na rozlučce předejte ty vtipné nebo erotické. Sexy obleček, spodní prádlo, erotické hry totiž nikdo před zraky rodičů a prarodičů rozbalovat nechce.

Když už ale chcete nevěstě nebo ženichovi něco dát, sáhněte po osvědčených dárcích. Snad žádného muže neurazíte pravým kubánským doutníkem nebo lahví kvalitního alkoholu. Nevěstu potěší šperk, můžete ji také vybavit svatebními nezbytnostmi. Každá nevěsta by na sobě totiž měla mít něco modrého, něco nového, něco starého a něco půjčeného.

Společná rozlučka se svobodouČtěte také: Společná rozlučka se svobodou

Čeho se během rozlučky vyvarovat?

Už při plánování rozlučky se zamyslete nad tím, jakou má nevěsta/ženich povahu. Pokud jde o introverty, vyvarujte se her, kdy by na sebe poutali nežádoucí pozornost. Jsou stydliví? Vyvarujte se „odvážnějších“ úkolů.