Nejen nevěsty jsou na svatbě středem pozornosti. Pánové se chtějí také líbit a jejich styl svatebního oblečení už dávno není jen o černém obleku a kravatě laděné do barvy svatby. Mezi pánské trendy roku 2019 se objevují odvážné siluety, strukturované materiály a vzorované látky. Pojďme se na ty nejdůležitější podívat blíže.

Barvy roku v oblecích a kabátech

Svatební barva roku je korálová, ale té se na oblecích bát nemusíte. Ženiši se letos naopak oblečou do hnědých, béžových a zemitých tónů. Odstíny různě tmavě hnědé, béžové a šedé se objevují v nespočtu kombinací a vzorů. Můžete například doplnit hnědý oblek béžovou vestou, smetanovou košilí a bronzovou kravatou. Zejména v zimních a podzimních měsících mohou ženichové sáhnout i po tvídových materiálech a vzorech s proužkem, kostkou nebo kohoutí stopou.

Jak vybrat oblek pro ženichaČtěte také: Jak vybrat oblek pro ženicha


Stylový gentleman s oblekem a doplňky podle nejnovějších trendů.

Siluety a střihy

Do módy se vrací široké klopy, sámky na kalhotách a dvouřadé zapínání. Pánové, kteří si mohou dvě řady knoflíků na saku dovolit mají vyhráno. Muži, kteří jsou prostorově náročnější hlavně v oblasti bříška, by měli bez ohledu na nejnovější trendy zůstat raději u jednořadého zapínání. Pro opravdu odvážné ženichy se vynořuje i trend doplnit oblek puloverovou vestou, manžestrovými detaily nebo dlouhým elegantním kabátem s army detaily – širokými rameny a klopami, dekorativním páskem na zádech nebo dvojitými manžetami.

Pokud chcete perfektně padnoucí oblek nebo kabát, můžete si ho nechat ušít nebo upravit na míru. Odzkoušenou máme firmu Manemo. Tam jsme navíc domluvily slevu 500 Kč na celý nákup. 🙂 Stačí použít kód 254.

Výběr doplňků ke svatebnímu oblekuČtěte také: Výběr doplňků ke svatebnímu obleku


Netradiční ženich a nevěsta. Béžové sako, černé kalhoty a vínový motýlek.

Spodní zálohy se počítají

Nevíte, co koupit svému nastávajícímu, bratrovi nebo manželovi? Máme pro vás super tip. Na brněnském veletrhu jsme měli možnost si osahat neviditelná trička pod košile v tělové barvě. Na rozdíl od bílých tílek a triček, které prosvítají, tělová barva není pod bílou vidět. Tělové tričko pod košili funguje nejen jako spodní záloha v zimě, ale hlavně zabraňuje tomu, aby na košili byly vidět nehezké koláče potu. Pánové tak mohou střídat tělová trička a jednu košili nosit více dní za sebou. To znamená méně žehlení pro vás. 🙂

Navíc s naším slevovým kódem SVATBA50 budete mít 10 % slevu na celý nákup na webu Sapreza, který tyto úžasné vychytávky prodává.

Ženich s praktickým tělolým tričkem pod bílou košilí. Tip na dárek.