Pokračujeme dalším článkem ze série TOP svatebních účesů. Dnes se zaměříme na dlouhé vlasy! Čeká vás na jaře či v létě svatba, ale už teď se díváte po inspiraci? Svatební účes je velice specifický účes, který má za úkol hlavně zaujmout, takže ať už jste budoucí nevěsta, družička či svatební host, nechte se inspirovat našimi TOP 12 účesy, kterými rozhodně zazáříte!

Trendy svatebních účesů z dlouhých vlasů

Svatební účesy z dlouhých vlasů

Culík je ideální svatební účes, pokud se chcete cítit sama sebou

Elegantní městskou svatbu krásně podtrhne culík. Jestliže si myslíte si, že culíky nejsou vhodné a jsou málo slavnostní na takovou událost jako je svatba, pak vás vyvedeme z omylu. Krásně nadýchaný a upravený culík vypadá skvěle na fotkách a navíc se v něm budete cítit pohodlně a svá.

Polorozpuštěné svatební účesy pro nevěsty s dlouhými vlasy

Polorozpuštěné svatební účesy – elegantní kompromis pro chytré horákyně

Pokud rádi nosíte rozpuštěné vlasy, můžete zvolit smíšenou variantu. Horní partii vlasů sepnout a spodní nechat rozpuštěnou. Rovněž můžete sepnout levou či pravou stranu za uchem, tím docílíte velice efektního vzhledu.

Ležérní svatební drdol se živými květinami
Blonďatý zapletený svatební účes
Nízko položený drdol se živými květinami
Vyčesané drdoly s květinami nebo ozdobami do vlasů

Vyčesané drdoly jsou nejslavnostnější variantou svatebního looku

Rozpuštěné vlasy nemusí vyhovovat všem ženám. Pokud mezi ně patříte i vy, můžete zvolit drdol. Drdolů je nepřeberné množství. Mohou být vyšší, nižší, s rozpuštěnými pramínky i bez. Drdoly jsou klasika, která nikdy nevyjde z módy. Nejvíce se hodí k šatům, které mají dlouhá vykrojená záda.

TOP svatební účesy: Drdoly a zapletené vlasyČtěte také: TOP svatební účesy: Drdoly a zapletené vlasy

Dlouhý rozpuštěný svatební účes

Buďte svá a trvejte na své představě

Při zkoušení svatebního účesu platí, že se v něm musíte cítit dobře. Pokud se vám nelíbí například lokny, nenechte si je vnutit. Je to Váš den a je jen jednou (někdy párkrát) za život.

Drdol nebo rozpuštěné vlasy doplňte závojem

Svatební účes doplňte závojem

Účesy můžete rovněž doplnit o závoj či různé jeho alternativy. Protože, jak říkáme v redakci: „Nevěsta bez závoje je jen krásná slečna v bílých šatech.“ Závojem samozřejmě myslíme jeho tradiční varianty.

Závoj, který podtrhne váš stylČtěte také: Závoj, který podtrhne váš styl

Nevěsta bruneta s nízko položeným drdolem

Svatební fotografie, na kterých budete hvězda

Nezapomeňte také, že účes musí krásně vypadat i na svatebních fotkách. Pokud si necháte udělat účes, který bude krásný zejména ze strany, nacvičte si pózy, kde tento účes vynikne.

Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelkaČtěte také: Jak vypadat krásně na svatebních fotografiích? Pózujte jako modelka

Zdroj účesů: El stile