Už dlouho jsem nepřipravovala svatbu, kde by nevěsta měla na sobě korzet a princeznovskou sukni tak širokou, že sotva projde uličkou k oltáři. Naopak, v módě jsou jednoduché splývavé šaty se zajímavými detaily, jako jsou odhalená záda, výrazné krajky, volány, průstřihy a třásně. Takové svatební šaty se nejčastěji souhrnně nazývají – boho svatební šaty.

Svatební šaty pro malá prsaČtěte také: Svatební šaty pro malá prsa

Chcete svatbu v lese nebo u řeky? Zvolte boho styl.

Boho styl svatebních šatů – hlavní výhody

Proč si nevěsty vybírají bohémský styl svatby a potažmo svatebních šatů? Ono je to vlastně docela jednoduché:

1) Pohodlnost – uznejte sami, že je mnohem jednodušší strávit váš svatební den ve splývavých vrstvách, než v kilech vystuženého tylu, kosticích a kruhové spodničce.

Bohémské svatební šaty jsou pohodlné, cenově přijatelné a sexy.

2) Zvětšující se výběr – Dříve bylo téměř nemožné najít svatební šaty, které neměly šněrování. Dnes je výběr mnohem větší a svatební salony se často na boho styl přímo soustředí.

3) Snadné kombinování – Boho letí nejen u svateb, ale i v obchodních řetězcích. Stále více nevěst se proto tento styl naučilo nosit v civilu a je pro ně přirozené se v ležérních šatech i vdávat. Stejně snadno dokombinují svůj boho outfit družičky, hosté i svatební maminky. Stačí vytáhnout vzorované letní šaty, přidat korále a je hotovo.

Jak se obléct na svatbu jako hostČtěte také: Jak se obléct na svatbu jako host


4) Ženiši zaplesají – Přemluvit ženichy do svatby v saku a kravatě nebo nedej bože v motýlku často znamená nadlidské úsilí. Pokud si vyberete boho svatební šaty, můžete si být jistá, že vás bude milovat ještě více. Pro něj to totiž znamená, že místo obleku stačí obléknout hezké kalhoty, košili s rozhalenkou a je hotovo.

Boho svatba se obejde bez obleků a korzetových šatů. V kurzu je naopak ležérní styl.

5) Cena – Svatební šaty v boho stylu můžete najít nejenom v salonech, ale stačí se dívat kolem sebe a uvidíte je na každém rohu. Stačí hledat bílé letní šaty, klidně polodlouhé se zajímavými detaily. Budete překvapené, jak krásné šaty se dají sehnat za pár stovek v běžných obchodech. My jsme našly třeba tyhle:

Jak na levné svatební šaty a jak radši neČtěte také: Jak na levné svatební šaty a jak radši ne

Jak dokombinovat svatbu k šatům v boho stylu?

Stačí si vzpomenout na módu rozevlátých účesů, věnečků do vlasů a háčkovaných deček, dřevěných motýlků a kšand, které se vracely do módy několik posledních sezón. Přidejte k tomu luční květiny, etno koberce a svatbu v týpý, na pikniku nebo v šapitó a úžasně sladěná svatba v boho stylu je na světě. Měli jste také boho svatbu? Pošlete nám fotky a své vyprávění. Nejhezčí svatby rádi uveřejníme.

DIY: Jak vyrobit věneček do vlasů z umělých květůČtěte také: DIY: Jak vyrobit věneček do vlasů z umělých květů


Boho svatbu dolaďte lučním kvítím a oslavou uprostřed přírody.